Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

"Możliwości i godność w norweskiej pracy" - warsztaty dla imigrantów - Norwegia

1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do wydarzenia "Możliwości i godność w norweskiej pracy" - warsztaty dla imigrantów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
A w jakim celu polak ma sie udac na takie spotkanie?
Polak wszystko wie najlepiej i nie bedzie sie integrowal z tubylcami z powodu wrodzonego poczucia wyzszosci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(3sort)
Stały Bywalec
Wyzszosci niezaprzeczalnej!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
277 Postów
Satan napisał:
A w jakim celu polak ma sie udac na takie spotkanie?
Polak wszystko wie najlepiej i nie bedzie sie integrowal z tubylcami z powodu wrodzonego poczucia wyzszosci.

Taki dobry człowiek, jakim zapewne jesteś, nie powinien tracić okazji do objawienia swojej mądrości i wypowiedzieć się otwarcie na tej konferencji. Na pewno imigranci wysłuchaj z uwagą i zareaguje adekwatnie. Śmiało, nie pękaj. Nawet rogi możesz sobie przyprawić ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
napisał:
Satan napisał:
A w jakim celu polak ma sie udac na takie spotkanie?
Polak wszystko wie najlepiej i nie bedzie sie integrowal z tubylcami z powodu wrodzonego poczucia wyzszosci.

Taki dobry człowiek, jakim zapewne jesteś, nie powinien tracić okazji do objawienia swojej mądrości i wypowiedzieć się otwarcie na tej konferencji. Na pewno imigranci wysłuchaj z uwagą i zareaguje adekwatnie. Śmiało, nie pękaj. Nawet rogi możesz sobie przyprawić ))


Dziekuje za zaufanie i docenienie mojej niezaprzeczalnej madrosci.

Niestety jestem czlowiekiem nadzwyczaj skromnym i nigdy nie chce stawiac sie na swieczniku.
Moja madrosc przekazuje gratisowo, w formie pisemnej, na tym forum. Nawet ty, jako samookreslone forumowe guru mozesz z niej skorzystac.

Co do moich twarzowych rogow to spiesze sie z informacja, ze mam je od urodzenia i nie musze ich sobie przyprawiac.

Mam nadzieje, ze rozwialem tym skromnym postem wszystkie twoje watpliwosci, jezeli jakiekolwiek masz/miales.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok