Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Imigranci na rynku pracy - debata w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
janusz Wasiluk Jan Maryjan Radoslaw Chilinski K F Joanna Kuchnicka tampeza tampeza natalia MojaNorwegia K - Łukasz Ch PERAN642 (1356 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do wydarzenia Imigranci na rynku pracy - debata w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Tomas145
(Tomas145)
Nowicjusz
Ale czemu oni sie doczepiaja tych co pzryjezdzaja tu do pracy,pracuja i placa podatki..a muzulmanska holota siedzi nic nie robi i tylko cztysci kase w NAV-ie-o tym neich te ponure naiwne norki podebatuja!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
kamil75 napisał:
mi stary nor mowil ze panstwo wie ze robactwo to jest zlo ale lepiej im placic i miec luzik na chacie bo zaczna krasc i napadac!!
tlumaczyl to tak ze lew czy hiena nie zatakuje nikogo chdz wiadomo jest dzika jak bedzie miec mieso donoszone pod nogi

i niech mi powie ktos ze koles nie ma racji???
dla ciebie i mnie to jest zle a pabstwo ma tyle siana ze woli czymac spokoj w kraju za drobna cene panstwo norweskie rozdaje innym krajom ponad 20 miliardow rocznie, tez wspomaga polske

Zgoda pod malym warunkiem. To taka hiena, ktora siedzi zamknieta w klatce np. w zoo. Nie atakuje innych zwierzat bo ma mieso podawane pod nogi. Ale hiena rosnie w sile i ktoregos dnia zrozumie ze moze zabrac cale mieso i nie martwic sie o przyszlosc. Reka ktora karmi zostanie zjedzona. Stary nor martwi sie o siebie, ale nie zastanawia sie co bedzie z przyszlymi pokoleniami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

(Karlik)
Wiking
kamil75 napisał:
mi stary nor mowil ze panstwo wie ze robactwo to jest zlo ale lepiej im placic i miec luzik na chacie bo zaczna krasc i napadac!!
tlumaczyl to tak ze lew czy hiena nie zatakuje nikogo chdz wiadomo jest dzika jak bedzie miec mieso donoszone pod nogi

i niech mi powie ktos ze koles nie ma racji???
dla ciebie i mnie to jest zle a pabstwo ma tyle siana ze woli czymac spokoj w kraju za drobna cene panstwo norweskie rozdaje innym krajom ponad 20 miliardow rocznie, tez wspomaga polske


Koles nie ma racji bo jest norwegiem. Norweg nigdy nie ma racji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
Karlik napisał:
kamil75 napisał:
mi stary nor mowil ze panstwo wie ze robactwo to jest zlo ale lepiej im placic i miec luzik na chacie bo zaczna krasc i napadac!!
tlumaczyl to tak ze lew czy hiena nie zatakuje nikogo chdz wiadomo jest dzika jak bedzie miec mieso donoszone pod nogi

i niech mi powie ktos ze koles nie ma racji???
dla ciebie i mnie to jest zle a pabstwo ma tyle siana ze woli czymac spokoj w kraju za drobna cene panstwo norweskie rozdaje innym krajom ponad 20 miliardow rocznie, tez wspomaga polske


Koles nie ma racji bo jest norwegiem. Norweg nigdy nie ma racji.


Podejrzewam, ze nawet norwegiem nie jest ten koles.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok