Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

spare bank nie mogę się zalogować. HELP - Norwegia

Czytali temat:
Alicja Smiałowska Filip Michalski 25PABLO urbanski marnius Piotr 22 Jacek Sztachelski (3305 niezalogowanych)
14 Posty
Mateusz Zmuda
(Matzmuda)
Wiking
Niedawno założyłem konto w spare banku. Pierwsze logowanie, zrobiłem wszystko tak jak trzeba, jest. Całą procedurę zrobiłem na komputerze znajomego. Następnie próbuję się zalogować na swoim i problem. Ta sama przeglądarka Chrome, zainstalowana najnowsza java a okno z wprowadzeniem kodu sie nie chce wyświetlić. Czy ktoś miał podobny problem?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Matzmuda napisał:
Niedawno założyłem konto w spare banku. Pierwsze logowanie, zrobiłem wszystko tak jak trzeba, jest. Całą procedurę zrobiłem na komputerze znajomego. Następnie próbuję się zalogować na swoim i problem. Ta sama przeglądarka Chrome, zainstalowana najnowsza java a okno z wprowadzeniem kodu sie nie chce wyświetlić. Czy ktoś miał podobny problem?
Sprawdz antywira...
Albo zainstaluj jave jeszcze raz.. za kazdym razem po instalacji java pyta sie czy ma otworzyc okienko raz zawsze czy tez nigdy itd... moze cos kliknales przez przypadek....
Sprawdz swoja szybkosc internetu, jak masz wolnego neta to czasami java otwiera sie dwa dni.... maskra...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
W SpareBank to norma...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok