Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

do podrozujacych samolotami! - Norwegia

Czytali temat:
Aleksandria (5436 niezalogowanych)
11 Postów
olenka g
(olenka)
Wiking
chcialabym sie dowiedziec co i ile moge wziasc do samolotu. podrozuje z dziecmi. czy moge wziasc np mleko w proszku, leki, jakas zywnosc? oprocz tego co na podroz. a moze ktos wie ile kosztuje kilogram nadwagi bagazu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Patrycja M
(Pata)
Wiking
HEj!
Ja latam z moja corka odkad skonczyla rok. Mozna miec ze soba mleko, picie dla dzieciaka. Wiem ze do dwoch lat na dziecko nie przysluguje bagaz rejestrowany tylko podreczny, dziecko powyzej dwoch lat normalnie moze miec bagaz rejestrowany i podreczny. Ja zawsze mam jakies picie dla Malej<w butelce> i tylko przy odprawie kilka razy poprosili mnie o napicie sie troche.
Bo mialam raz soczek w kartoniku to mi cofneli.
Wszystkie info sa na stronie lini lotniczych w zakladce informacje bagazowe,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Patrycja M
(Pata)
Wiking
a co do kosztu kg nadwagi to tez wszystko jest na stronie lini lotniczych...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(annullkka)
Początkujący
a jako bagaz podreczny dziecka mozna wziac wozek i zdaje sie go z bagazem glownym ...kazdy dodatkowy kilogram to okolo 3o zl.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
Patrycja M
(Pata)
Wiking
kiedys na lotnisku widzialam ze kobieta oddawala wozek dopiero przed wejsciem do samolotu i wtedy wkladali go do luku bagazowego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Zuzanna ...
(zuzka27)
Nowicjusz
można tak robić ale z wózkami typu "parasolka" szybko się składają i nie ma problemu z ich wyniesieniem. Też tak robiłam. Natomiast duże wózki - gondole, oddaje się jako bagaż specjalny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Zuzanna ...
(zuzka27)
Nowicjusz
co do nadbagażu, to proponuje wykupić dodatkowy bagaż, o ile dobrze pamiętam za jakieś 150 koron, pakujesz się w dwie torby i masz pewność że wszystko weźmiesz i nie będziesz płaciła za każdy kilogram nadbagażu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(katrin)
Wiking
ja lecąc z moją córeczką miałam picie w butelce szklanej i jedzenie w słoiczkach.Niemcy sie nie doczepili wogóle nie zwrócili uwagi a w Norwegii tak wyciągneli wszystko popatrzeli i oddali,ale co wiem to mogą kazać spróbować picie lub jedzenie wszystko zależy od celnika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
olenka g
(olenka)
Wiking
dzieki za informacje i rady! a moze ktos wie czy moge wziasc leki dla dzieci czy sie nie doczepia? a mleko w proszku np.bebiko czy moge wziasc kilka pudelak do bagazu glownego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(katrin)
Wiking
Mleko w proszku i leki możesz ,ale do bagażu głównego w podręcznym nie możesz miec leków.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok