Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Norwegia utarła Polsce nosa: agencja rządowa nie przejmie funduszy norweskich. Mimo to mówi się o sukcesie - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Redaktor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
kiler1
(kiler1)
Wiking
to sie Soros ucieszy znow poplyna srodki dla totalnej ubecji czy pseudo opozycji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
kiler1
(kiler1)
Wiking
niech norwegii wycofaja sie z programu EOG wtedy np. rybki beda wywalac spowrotem do morza, laski nie robia skalniaki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
ppp ppp
(ja543)
Wiking
to juz sie lewactwo cieszy.zamiast przeznaczyc ta kase na jakies sensowne projekty to przechulaja to na jakies bzdurne manify majace Polakow uczyc rownouprawnienia.tolerancja u Nas jest od zawsze-kazdy robi w domu co mu sie podoba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Czyli Polska nie otrzyma srodkow, ktore wczesniej byly przeznaczone na dzialalnosc wrogiej jej agencja m. in. Batorego. Putin tez przegonil podobnego typu agencje ze swojego kraju.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
kiler1
(kiler1)
Wiking
high_octane napisał:
Czyli Polska nie otrzyma srodkow, ktore wczesniej byly przeznaczone na dzialalnosc wrogiej jej agencja m. in. Batorego. Putin tez przegonil podobnego typu agencje ze swojego kraju.
czego Polska nie otrzyma ten caly artykul to bujda Polsce naleza sie te srodki w ramch porozumien Europy z Norwegia ... Norwegia nic nie daje gratis
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
high_octane napisał:
Czyli Polska nie otrzyma srodkow, ktore wczesniej byly przeznaczone na dzialalnosc wrogiej jej agencja m. in. Batorego. Putin tez przegonil podobnego typu agencje ze swojego kraju.
Masz pelna racje przyrownujac dzialania polskiego rzadu do dzialan Putina. Dziwi mnie tylko ze to akceptujesz. Rusek jakis czy co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
kiler1
(kiler1)
Wiking
2sort napisał:
high_octane napisał:
Czyli Polska nie otrzyma srodkow, ktore wczesniej byly przeznaczone na dzialalnosc wrogiej jej agencja m. in. Batorego. Putin tez przegonil podobnego typu agencje ze swojego kraju.
Masz pelna racje przyrownujac dzialania polskiego rzadu do dzialan Putina. Dziwi mnie tylko ze to akceptujesz. Rusek jakis czy co?

a ty co dziecko SOrosa sluchacz zaklamanego TVN-u?
poczekaj do wyborow jak PIS przejmie samorzady wszyscy bedziecie plakac, ci co pompuja szambo do Polski z Brukseli tez
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
A ty co akceptujesz? Akcje przesiedlania pontonowych lekarzy z afryki w liczbie 1 mln rocznie.
Caly norweski rzad to agenci dzialajacy na zlecenie rodziny Rotschild a nie interesu narodowego.
Rola Stoltenberga jako szefa nato jest teraz nadzorowanie przerzutu narkotykow w samolotach nato z Afganistanu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
296 Postów

(2sort)
Stały Bywalec
high_octane napisał:
A ty co akceptujesz? Akcje przesiedlania pontonowych lekarzy z afryki w liczbie 1 mln rocznie.
Caly norweski rzad to agenci dzialajacy na zlecenie rodziny Rotschild a nie interesu narodowego.
Rola Stoltenberga jako szefa nato jest teraz nadzorowanie przerzutu narkotykow w samolotach nato z Afganistanu.

Zamknales mnie. Nie mam kontrargumentow na Twoja wiedze, zwlaszcza tak doglebnie poparta udokumentowanymi faktami. Heia Russland !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok