Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

wynajem samochodu oslo - Norwegia

4 Posty
tomek taki
(b1ue)
Wiking
Witam
niebawem przyjezdzaja do mnie znajomi z polski i potrzebuje wynając większy samochód 7-8 osobowy, potrzebuje go na pare dni wiec cena im nizsza tym lepsza, moze mi ktos polecic cos dobrego i taniego?
prosze o pomoc, z gory bardzo dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
b1ue napisał:
Witam
niebawem przyjezdzaja do mnie znajomi z polski i potrzebuje wynając większy samochód 7-8 osobowy, potrzebuje go na pare dni wiec cena im nizsza tym lepsza, moze mi ktos polecic cos dobrego i taniego?

Jeżeli tanie to nie zawsze dobre , ponadto żadna standardowa osobówka nie ma 7-8 miejsc rejestrowych .
Twoje Ogłoszenie to jak dyrektor szukający sekretarki ... Po studiach , młoda , piękna , 10lat praktyki i nie starsza jak 25lat .
---
Niemniej może coś znajdziesz na miejscowym Szrocie , tuż przed wyrejestrowaniem .
Jeżeli jesteś z Oslo to szrot znajduje się na Alabru .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
tomek taki
(b1ue)
Wiking
jestem tutaj od niedawna nawet nie wiem jakie sa ceny przy wynajeciu samochodu, pisząc tanie nie mialem na mysli okreslonej ceny tylko ogolnych cen norweskich. liczylem na to, ze moze ktos w ostatnim czasie wynajmował jakis samochow i jest w stanie polecic cos dobrego, czekam na inne, konkretne odpowiedzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
b1ue napisał:
jestem tutaj od niedawna
napisalem po PL na google:
www.autoeurope.pl/wynajem-samochodow/Osl...najem-samochodow.cfm
www.tania-wypozyczalnia.pl/norwegia/oslo...ow-oslo-centrum.html

to sa tylko dwa pierwsze.... yhm.... klikasz.. widzisz jakie sa slowa kluczowe na rent car... i po kolei lecisz z koksem... sam sobie auto musisz wybrac... pozniej jakies glupie nieporozuminia wynikaja a ze ktos polecil a inne takie samo bylo tansze o 50 koron... ech...
poza tym niedalej jak wczoraj pisalem tu na forum tylko w bergen zdaje sie??? zero wkladu wlasnego czas.. zapytac, zniknac i zapomniec... a na forum mamy wyszukiwarke!!!! latwiej jednak zalozyc nowy temat i pisac niz w 2 sekundy wpisac szukana fraze i cieszyc sie wynikiem... mozgu uzywamy )))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów
Jerzy Świerzykał
(Fredzio)
Stały Bywalec
Najtańszy będzie chyba Rent-a-Wreck.
To linki do punktów w Oslo:
http://www.rent-a-wreck.no/?leiebil=oslo-airport-gardermoen
http://www.rent-a-wreck.no/?leiebil=oslo-vest-sentrum
http://www.rent-a-wreck.no/?leiebil=oslo-ost-okern
Busiki z trochę większę liczbą siedzeń też mają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
b1ue napisał:
jestem tutaj od niedawna nawet nie wiem jakie sa ceny przy wynajeciu samochodu, pisząc tanie nie mialem na mysli okreslonej ceny tylko ogolnych cen norweskich. liczylem na to, ze moze ktos w ostatnim czasie wynajmował jakis samochow i jest w stanie polecic cos dobrego, czekam na inne, konkretne odpowiedzi.

Hej moj kolega w tamtym roku wynajmowal za 4tys nok na miesiadz przez firme jak rozwozil gazety,a teraz niewiem jakie sa stawki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Przemko napisał:
b1ue napisał:
jestem tutaj od niedawna nawet nie wiem jakie sa ceny przy wynajeciu samochodu, pisząc tanie nie mialem na mysli okreslonej ceny tylko ogolnych cen norweskich. liczylem na to, ze moze ktos w ostatnim czasie wynajmował jakis samochow i jest w stanie polecic cos dobrego, czekam na inne, konkretne odpowiedzi.

Hej moj kolega w tamtym roku wynajmowal za 4tys nok na miesiadz przez firme jak rozwozil gazety,a teraz niewiem jakie sa stawki



co to kurw... jest miesiadz??? chyba mosiądz.....? co? ja jebie......czy szkoła podstawowa to jest taki wielki problem w tym naszym pogiętym kraju??? gdzie jest ta zasrana edukacja??? czy też spierdolila zagranice????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz





Mały błędzik a tyle wulgaryzmu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
tomek taki
(b1ue)
Wiking
Yatsek po co Ty sie w ogole odzywasz? nie masz nic do powiedzenia to nie mow lepiej, napislem ze chce cos SPRAWDZONEGO, nie musisz mnie uczyc wchodzic w google bo to robilem ale nic dobrego nie znalazlem, na przeszukiwanie kazdego tematu na forum z fraza "samochod" albo "wynajem" stracil bym 3 dni a ja czasu na to nie mam, Ty lubisz godzinami siedziec na komputerze to sobie siedz trolu, ja mam inne zajecia.
liczylem na to, ze ktos cos wynajmowal i moze mi polecic, ale oczywiscie kurwa w tym kraju zamiast pomoc to kazdy chce tylko sie wymadrzyc i pokazac jaki to on nie jest.
-----
to co pisal przemko mnie by najbardziej interesowalo
dzieki fredzio za info i linki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
b1ue napisał:
Yatsek po co Ty sie w ogole odzywasz? nie masz nic do powiedzenia to nie mow lepiej, napislem ze chce cos SPRAWDZONEGO, nie musisz mnie uczyc wchodzic w google bo to robilem ale nic dobrego nie znalazlem, na przeszukiwanie kazdego tematu na forum z fraza "samochod" albo "wynajem" stracil bym 3 dni a ja czasu na to nie mam, Ty lubisz godzinami siedziec na komputerze to sobie siedz trolu, ja mam inne zajecia.
liczylem na to, ze ktos cos wynajmowal i moze mi polecic, ale oczywiscie kurwa w tym kraju zamiast pomoc to kazdy chce tylko sie wymadrzyc i pokazac jaki to on nie jest.
-----
to co pisal przemko mnie by najbardziej interesowalo
dzieki fredzio za info i linki

chcesz tanio!!!! a ja wynajmowalem w AVISie wiec sam sie pierdol cwelu...

polecam AVIS na fornebu!!! jest sprawdzony!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok