Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Rozliczenie podatkowe - Norwegia

Czytali temat:
Ewelina ......... Jan Maryjan MOnika nie wazne:) piotr xxxxxxx Agata Dymna z s Katarzyna Linda Agnieszka Kajka Kasia Tłumacz Jan . Adam ES (535 niezalogowanych)
13 Posty
Adam ES
(Adam1984)
Wiking
Witam. Mój ojciec pracowal w norwegi 3 miesiace w tamtym roku i firma zbankrutowala. Jestem teraz cały czas w kontakcie z adwokatem który prowadzi bankructwo tej firmy. NApisał mi ostatnio czy wyslalem wniosek o karte podatkowa. Nie ma pojecia co to jest i mój ojciec tym bardziej. Czy mógl by mi ktoś wytlumaczyc jak to dziala tam w norwegii z podatkami i jak wypelnic i gdzie wyslać ten wniosek. Prosilbym o bardzo szczegółowe odpowiedzi bo nigdy nie byłem w norwegi i mam zerowe pojecie jak to wszystko tam dziala. Ja mieszkam w szwecji i tutaj nic nie trzeba wypelniac zeby sie rozliczyc z podatku , dostajesz juz wypelniony wniuosek i potwierdzasz go sms lub przez telefon i czekasz na zwrot pieniedzy. Bardzo dziekuje za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Karta podatkowa a rozliczenie podatkowe to dwie różne sprawy.
Prawdopodobnie karta jest potrzebna, aby potrącić podatek od wypłaconego po bankructwie firmy wynagrodzenia. Rok, w którym to wynagrodzenie zostanie wypłacone, będzie również rokiem rozliczeniowym, za który trzeba będzie złożyć zeznanie podatkowe. O kartę podatkową można wnioskować elektronicznie, papierowo lub osobiście, zależy to od kilku czynników.

Więcej informacji: www.mojanorwegia.pl/podatki
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok