Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
halina manka Szymon W dan ceb Krystian G Marta S Diana Hofman Franek Handzlik Adam Kwiatkowski lol2401 (3171 niezalogowanych)
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Jestem spokojną ugodową osobą i to że wywróciłam sie w pracy to tylko i wyłącznie moja nieuwaga taka gapa zemnie
aha oczywiscie mialas przeszkolenie bhp i odpowiednie buty ochronne ,no i zadnej presji czasowej nikt na ciebie nie wywieral
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
cysiek2 napisał:
MultiNOR ????

Nie, kiedys mialem problemy to w Arbeidstilsynnett dostalem liste adwokatow.

chodzilo mi o to zeby sie wypowiedzial na temat dagpenger bez ciazy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
DianaHofman napisał:
cysiek2 napisał:
znam takich co dostali dagpenger a w ciazy nie byli tylko po wypadku w pracy

Ale ja nie miałam wypadku w pracy. W sumie miałam, ale nie chciałam robić szefowej problemu. To oznacza że nie dostanę zasiłek chorobowy, zwolnienie nie wilcza się do dochodu potrzebnego do uzyskania dagpenger?


Tak jak pisaliśmy, sykepenger niezwiązane z ciążą nie jest brane pod uwagę przy określaniu prawa do zasiłku dla bezrobotnych.
Zgłoś wpis
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Tak jak pisaliśmy, sykepenger niezwiązane z ciążą nie jest brane pod uwagę przy określaniu prawa do zasiłku dla bezrobotnych

nawet to zwiazane z wypadkiem w pracy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Sebastian W.
(Zax)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Sebastian W.
(Zax)
Wiking
Multinor pisal Ci prawidlowo. Sykepenger nie jest brane do prawa do zasilku czyli do obliczenia minsteinntekt.

Ale jesli juz uzyskales minsteinntekt jako arbeidstaker to wtedy sykepenger beda brane pod uwage do obliczenia wysykosci dagpenger.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
halina manka
(mankowie)
Wiking
witam.
mam pytanie a co jezli miałem 5 lat AAp i nadal czekam na 3 -cią operację , operacja ma być za 2-3 miesiące pracy nie szukałem bo ciągle byłam leczony i dwa dni temu wstrzymano mi zasiłek AAp, byl wniosek o rente również nie otrzymałem, co dalej mam robić czy mam ubezpieczenie ? chyba nie będę płacic za operację . pozdrawiam Piotr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Ubezpieczenie jest tak długo, dopóki jest odprowadzana składka na ubezpieczenie społeczne w Norwegii. Arbeidsavklaringspenger jest opodatkowanym świadczeniem z NAV, więc takie ubezpieczenie zapewnia. Być może AAP zostało wstrzymane z powodu braku jakichś dokumentów, można to sprawdzić na decyzji z NAV, o ile takowa została przysłana.

Więcej informacji: www.multinor.no/kontakt
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok