Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Konto bankowe w skatteetaten - Norwegia

3 Posty
Eryk xx
(elroy)
Wiking
Dzień dobry,
chciałem prosić o pomoc w sprawie nawet nie zmiany a właściwie dodania numeru konta do moich danych w urzędzie na który mógłby dojść zwrot podatku. Chodzi o polskie konto w norweskiej walucie. Nie mieszkam w Norwegii, a jestem pracownikiem rotacyjnym. Znalazłem plik ( www.skatteetaten.no/upload/taxnorway/Bankaccountdetails.pdf ), jednak nie wiem czy jest to odpowiedni formularz i czy adres urzędu jest odpowiedni do mojej sprawy. Rozumiem że będę musiał załączyć prócz danych konta bankowego również potwierdzenie z banku, że jestem właścicielem konta oraz skan dowodu osobistego. Proszę o informację czy ten formularz w połączeniu z potwierdzeniem z banku i dowodem wystarczy, oraz czy adres urzędu z formularza jest odpowiedni do mej sprawy.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Eryk xx
(elroy)
Wiking
Nikt nie jest w stanie mi pomóc? Chcę tylko wiedzieć czy dane pismo jest odpowiednie dla mojej sprawy. Z wypełnieniem i dokumentami już sobie poradzę.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Ten formularz jest prawidłowy, oczywiście jeśli podlega Pan pod urząd skarbowy dla cudzoziemców w Stavanger.

Niestety, w kolejnym roku podatkowym niekoniecznie numer ten musi być brany pod uwagę, na ogół trzeba co roku dosyłać informację na temat konta zagranicznego, jeśli na nie ma trafić zwrot podatku.

Więcej informacji: www.multinor.no
Zgłoś wpis
3 Posty
Eryk xx
(elroy)
Wiking
Serdecznie dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok