Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Help Me! - Norwegia

Czytali temat:
6 Postów
Mooniśka
(Mooniśka)
Wiking
Witam. Czy ktoś może nie wie o jakiejś pracy stałej/sezonowej w Norwegi? Okolice Fredrikstadu lub inne bo mam mozliwosc przyjechania wlasnym samochodem, a lokum jest bo mój mąz jest w Norwegi i pracuje tam na stałe. Zbiory truskawek , sprzatanie, opieka nad dzieckiem itp. Nie mam znajomości więc może przez ten portal mi sie cos uda wskórać. Niestety języka nie znam ale zamierzam się go uczyć. Po angielsku mysle ze sie dogadam. Tutaj w Polsce siedze już pół roku i praca w spożywczaku mnie nie satysfakcjonuje , jedynie studia ale czy to mi zapewni lepsza przyszłosc oj nie wiem hehe. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i proszę mnie nie zlińczować bo każda forma szukania jest dobra
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Mooniśka napisał:
Witam. Czy ktoś może nie wie o jakiejś pracy stałej/sezonowej w Norwegi? Okolice Fredrikstadu lub inne bo mam mozliwosc przyjechania wlasnym samochodem, a lokum jest bo mój mąz jest w Norwegi i pracuje tam na stałe. Zbiory truskawek , sprzatanie, opieka nad dzieckiem itp. Nie mam znajomości więc może przez ten portal mi sie cos uda wskórać. Niestety języka nie znam ale zamierzam się go uczyć. Po angielsku mysle ze sie dogadam. Tutaj w Polsce siedze już pół roku i praca w spożywczaku mnie nie satysfakcjonuje , jedynie studia ale czy to mi zapewni lepsza przyszłosc oj nie wiem hehe. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i proszę mnie nie zlińczować bo każda forma szukania jest dobra

Przejrzyj zakładkę Praca : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace
Zgłoś wpis
4 Posty
karawalecka
(karawalecka)
Wiking
ja również szukam pracy sezonowej w Norwegii - może być to zbiór owoców, ale też sprzątanie. Przeglądałam oferty w internecie i na różnego typu portalach jest pełno ogłoszeń dotyczących pracy dla osób z konkretnym fachem typu ślusarz, hydraulik itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok