Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
rafał przybylek (945 niezalogowanych)
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Dajcie chlopakowi spokoj, przynajmniej jedzie w sezonie, a nie jak wiekszosc rodakow latem, gdy tam wilgotnosc zabija. Fakt, ze najtaniej na Karaibach ale jednak awans spoleczny.
To, ze zmarnowal feriepenge zamiast dolozyc do nowego pojazdu, stawia go jednak w dziwnym polozeniu. To tak, jakby plul na POLSKE!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
sebaseba napisał:
...taka mala mysl mi przez glowe przeszla.... mozliwe,ze pod wplywem emocji,stresu zwiazanego z tym iz pojutrze ja,moja sliczna kobitka i nasz wspanialy synek bedziemy ......... ... .. ..... w ........... .A u Was zapewne nic sie nie zmieni,rzadzic bedzie wciaz jedyny przyjaciel /przyjaciolka o imieniu Rutyna!!! wroce i bedzie to samo hahahaha! ŻAL !!!!! teraz lepiej malkontenci?? dobrej nocy


czesto zastanawiam sie, jaki jest cel pisania takich bzdur na forum, prowokowanie?, "zabawa"? moze proba pokazania siebie jako tego "lepszego"? albo poprostu z nudow?


potraktuje to jak zabawe, ja tez chce sie pobawic....

....ja siedze w domu w tym roku, niechce mi sie nigdzie jezdzic bo juz wszedzie bylem i wszystko widzialem po kilka razy...i ogolnie to wszystko jest przereklamowane.
W domu natomiast bede duzo spac...bo lubie, lubie spac ma moim wypasionym materacu z ultra wytrzymalych naturalnych materialow stosowanych w NASA w USA i nie tylko, bo tez w Rosji Putinowskiej i delektowac sie "nicnierobieniem". Mozliwe, ze w przyszlym roku wyjde, sory, wyjade do mniej spokojnej czesci Iraq, rozwerwac sie z chlopakami, czlonkami elitarnego klubu, ktorego zalozycielem jest niejaki Al Kaida. Darmowe wycieczki do USA, plecaki gratis- i inne bajery. Bylem juz kilka razy, bombowa zabawa. Na lotnisku czesto bawimy sie w berka z ochrona, albo w chowanego z Policja , naprawde mili ludzie. A ten, ktory nie da sie zlapac, dostaje darmowy bilet na zwiedzanie Bialego Domu. Podobno pod koniec zwiedzania mozna zobaczyc fajerwerki.
Pozyjemy- zobaczymy.


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
sebaseba napisał:
...mysle sobie,ze to prawda,ze sama polska smietanka kulturalna,ktora przyplynela,przyjechala badz przyleciala do norszy okupuje siebie nawzajem.... Sami poligloci,historycy,intelektualisci-jednym slowem wszechwiedzace glowki...Pozazdroscic bycia KIMS!Tylko czy zycie spedzone przy forum MN TO WSZYSTKO?wystarczy przesledzic posty osob guru na forum...powracajace tematy....pisanie o wszystkim i o niczym....nieustajace przepychanki slowne...albo wyrazanie swojej niemocy na glos...Tak jakby to forum bylo jedyna rzecza dla ktorej sie zyje.reszta sie nie liczy,bo reszty najprawdopodobniej nie ma.Powiewa nuda i smrodkiem.nieudolne to forumowe zycie.........beznadzieja i smutek..... i nic sie pewnie nie zmieni!!!

Tak sebaseba masz rację do Norwegii zjechali się sani nieudacznicy
Co to w kraju poradzić sobie nie mogli


Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
niemniej seba
dużo ciepła na Dominikanie
i garnituru nie pobrudź
siema pingwinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
[b]sebaseba napisal/b]
...taka mala mysl mi przez glowe przeszla.... mozliwe,ze pod wplywem emocji,stresu zwiazanego z tym iz pojutrze ja,moja sliczna kobitka i nasz wspanialy synek bedziemy ......... ... .. ..... w ........... .A u Was zapewne nic sie nie zmieni,rzadzic bedzie wciaz jedyny przyjaciel /przyjaciolka o imieniu Rutyna!!! wroce i bedzie to samo hahahaha! ŻAL !!!!! teraz lepiej malkontenci?? dobrej nocy

No jakbym pierwszego burackiegi szofera cebulaka z warsiawy czytal.

Wczasami na Dominice to Można by się chwalić, ale na dominkanie???

Nie ma to jak się dowartościować piszą ze ma się śliczna kobite i wspaniałego synka, reszta pewnie ma za partnerki wieloryby a dzieci są upośledzone.....
Oceniać innych, najepiej grupowo szczyt inteligencji.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
sebaseba napisał:
...taka mala mysl mi przez glowe przeszla.... mozliwe,ze pod wplywem emocji,stresu zwiazanego z tym iz pojutrze ja,moja sliczna kobitka i nasz wspanialy synek bedziemy wygrzewac sie na plazy w dominikanie .A u Was zapewne nic sie nie zmieni,rzadzic bedzie wciaz jedyny przyjaciel /przyjaciolka o imieniu Rutyna!!! wroce i bedzie to samo hahahaha! ŻAL !!!!!

Z daleka od takich typów, dobrze ze nie jeżdżę po kurortach bo trafić takiego typa na wakacjach to masz po urlopie. Ale trzeba przyznać ze fantazje ma koleś, ja bym nie wpadł na taki pomysł przekazania gdzie na wakacje jade
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Joseph napisał:
[b]sebaseba napisal/b]
...taka mala mysl mi przez glowe przeszla.... mozliwe,ze pod wplywem emocji,stresu zwiazanego z tym iz pojutrze ja,moja sliczna kobitka i nasz wspanialy synek bedziemy ......... ... .. ..... w ........... .A u Was zapewne nic sie nie zmieni,rzadzic bedzie wciaz jedyny przyjaciel /przyjaciolka o imieniu Rutyna!!! wroce i bedzie to samo hahahaha! ŻAL !!!!! teraz lepiej malkontenci?? dobrej nocy

No jakbym pierwszego burackiegi szofera cebulaka z warsiawy czytal.

Wczasami na Dominice to Można by się chwalić, ale na dominkanie???

Nie ma to jak się dowartościować piszą ze ma się śliczna kobite i wspaniałego synka, reszta pewnie ma za partnerki wieloryby a dzieci są upośledzone.....
Oceniać innych, najepiej grupowo szczyt inteligencji.....


Moze jego zona ma na imie Dominica i zamierza na niej polezec bedac na Dominikanie. Juz projektuje rzeczywistosc, wiec czemu nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
sebaseba napisał:
...taka mala mysl mi przez glowe przeszla.... mozliwe,ze pod wplywem emocji,stresu zwiazanego z tym iz pojutrze ja,moja sliczna kobitka i nasz wspanialy synek bedziemy wygrzewac sie na plazy w dominikanie .A u Was zapewne nic sie nie zmieni,rzadzic bedzie wciaz jedyny przyjaciel /przyjaciolka o imieniu Rutyna!!! wroce i bedzie to samo hahahaha! ŻAL !!!!!Ale mnie rozbawiłeś tłumoku nie ty 1 masz urlop, przysługuje on wszystkim pracujacym legalnie, a to w jaki sposób spedzam wakacje przykladowo ja to nie musze chyba pisac na zjebanym forum.

To chyba ty filmik wrzuciłeś z wakacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no i co kakrocie
powietrze jak w Łomży, czy w Kielcach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jakby wyburzyc to miasto to moze by bylo nawet niezle miejsce.... Chociaz to oczywiscie subjektywna opinia dla niektorych musi byc miasto koniecznie....

A wedlug mnie najlepszym miejscem urlopowym jest wioska i duze "terytoria" niezabudowane. Tyle jesli chodzi o "terytorium" i kilmat. A tak to nawet najlepsze miejsce bedzie straszliwie nudne tak jak Norwegia jesli tam Slowian nie ma i "Slowianskiego klimatu zabawowego"..... I dlatego sie jezdzi do Polski zeby byly zabawy i atrakcje po Slowiansku bo wtedy jest wesolo.....

A nawet w klimatycznie najlepszym miejscu swiata mozna sie nudzic jak sie tam samemu bedzie siedziec..... Poprostu bedzie cieplej i ladniej niz w Norwegii i tyle atrakcji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok