0
Nowe zdarzenia
  • Zamknij widget
  • Zamknij widget (na zawsze)
0
Filtr zdarzeń:
wszystkie
blisko mnie
-MultiNOR
34a97692c9ef8823680f0c48cdeab158

Administracja - Norwegia

1 Post

()
www.codziennikprawny.pl/pytanie/26/892/co_to_sa_dane_osobowe

użycie imion, czy nicków to nie jest uzywaniem danych osobowych, ktore mozna zaskarzyc.
To samo tyczy sie ujawniania korespondencji, jezeli uzytkownik gabriel wkradłby sie w skrzynke mailowa pewnej pani i ujawnil na forum jej zawartosc, korespondencje z innymi osobami, to popełniłby przestepstwo. On natomiast ujawnil zawartosc WŁASNEJ SKRZYNKI.
a poza tym, to odpowiedz w stylu " bo tak" albo " nikomu nie musze sie tłumaczyc" jest smieszna, szczególnie wziąwszy pod uwage, ze ta pani chce byc traktowana powaznie.
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
717 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Hilton,tam chodzilo o to,ze w korespondencji byl adres mejlowyl,ktorego skladnikiem bylo imie i nazwisko tej pani
mozna bylo poprzestac na wykasowaniu tych danych,chociaz jeszcze mozna polemizowac,podobno jak informowal niejaki medrzec jacek,te dane sa dostepne gdzies tam na forum dla wszystkich
ale administrator dla swietego spokoju,pewnie nie ma czasu na uzeranie sie z nikim,wykasowal calosc
tylko szkoda,ze watek na fm o tym portalu nie zostal skasowany,moze tak pozwac jamajke o oszczerstwo?
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
truskawkowa, mail czyli np. aniakowalska@interia.pl?
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
717 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
tak wlasnie tak

btw
czy wam tez tak muli ten portal popoludniami?
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
A tak tak tak, wlasnie sobie przypomnialam, ze tak było. Tylko po co ta pani sobie takiego maila stworzyła? Nie zna zasad tworzenia adresu e mail? Poza tym, sokro jest osoba publiczna i ma zaznaczone w pewnym miejscu ze jest właścicielką, to niech nie robi z siebie teraz ( i tu nie powiem kogo).
To jest wszystko grubo przerysowane, tak samo jak aferas z cytowaniem jednej osoby z tamtego forum. Nikt nie moze zabronic cytowania. Cytuje sie sławnych naukowców, pisarzy itp. i oni sie sprezeciwic nie moga. trzeba tylko podac czyj cytat i skąd pochodzi.
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
569 Postów
inga s.
(limetka81)
robią teraz z igły widły.........
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
piekny dal sie zastraszyc ,a moze to chodzi o pieniadze i reklamy
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
717 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
ja mysle,ze piekny nie dal sie zastraszyc,a po prostu nie lezy w jego charakterze uzeranie sie z kimkolwiek,nie ma na to czasu ani ochoty i tyle
nieraz lepiej jest kogos po prostu olac
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
451 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
jesli ktos wypuszcza do sieci dobrowolnie swoje dane i nie zastrzega ich dalszej publikacji, jak np. adres e-mail z imieniem i nazwiskiem to o co biega? jakie lamanie prawa? bez sensu...

z reszta ta cala wojna miedzy forami przypomina mi Kargula i Pawlaka, po prostu komedia
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

()
Hardi napisał:

z reszta ta cala wojna miedzy forami przypomina mi Kargula i Pawlaka, po prostu komedia[/quote]

Mi bardziej przypomina ta wojna dwie wrogo nastawione do siebie ,pelne dzieci piaskownice
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

34a97692c9ef8823680f0c48cdeab158

Bliżej nas