Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Imigrant nie zostanie nigdy Norwegiem - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz zxc Marcin Kobinski (1374 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Imigrant nie zostanie nigdy Norwegiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(broda)
Wiking
ameryki tu nie odkryli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magdalena Lukaszczuk
(MagdalenaLuk)
Wiking
Czy my naprawde chcemy byc Norwegami?! Ja zawsze bede Polka mieszkajaca w Norwegii. Mi to nie przeszkadza a nawet nie wyobrazam sobie inaczej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
MagdalenaLuk napisał:
Czy my naprawde chcemy byc Norwegami?! Ja zawsze bede Polka mieszkajaca w Norwegii. Mi to nie przeszkadza a nawet nie wyobrazam sobie inaczej
a masz już tu dzieci
dalej wozisz smalec i słoiki z bigosem i kiełbasą?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Ja najbardziej chcialabym zostac lottomillionær. Oni maja fajne zycie.
Nie mam nic przeciwko zostaniu norweskim lottmillionær. Nie jestem bardzo wymagajaca.....chce byc tylko bogata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
zawsze beda utland i sranie na wlasna ojczyzne nie zrobi z nich norwegow bez wzgledu jak wbardzo w to wierza .Juz nie Polak ale nigdy nie bedzie norwegiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
czy zyrafa urodzona w norweskim zoo to norweskie zwierze?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
jesli zyrafa mysli : zjadam norweskie banany ,4 nogi mam ,rogi mam -to znaczy ze jestem elg
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
czy zyrafa urodzona w norweskim zoo to norweskie zwierze?

Dobre pytanie Myślę że tak, natomiast nie jest to naturalnym środowiskiem dla tego zwierzaka. Jezeli chodzi o ludzi to Norweg jest osoba urodzoną w Norwegii i posiadającą paszport, lub osoba zamieszkująca w norwegi i posiadająca paszport norweski. Polak zawsze będzie polakiem nawet jak otrzyma paszport norweski czy zrzeknie się obywatelstwa, to tylko dokument potwierdzający zamieszkanie i korzystania regulacji w danym państwie. Może troszkę inaczej mała hybryda Norweg pochodzenia polskiego, Polski - Żyd, Austryjacki - Niemiec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Joseph napisał:
czy zyrafa urodzona w norweskim zoo to norweskie zwierze?

Jezeliby pappa i mamma urodzili sie na norweskiej ziemi parku w Kristiansand i mieliby paszport norweski, to wtedy zyrafa baby moglaby myslec, ze jest norsk elg.

I wtedy, dla jej dobra, nie wolnoby jej bylo wyprowadzac z bledu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok