Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
85 Postów
Dominika P
(cukulinka)
Początkujący
strumpek napisał:
Nie ma to jak uroda Conchita Wurst
A mi się podobają Norweszki

Każda kobieta jest piękna tylko każdy lubi co innego to tak jak z bąkami inne śmierdzą ale swoje są do zniesienia


JAKI KRAJ TAKIE KOBIETY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
zbigniew wiejowski
(bizoncio666)
Wiking
W Norwegii albo są lalki Barbie,albo pasztety,poza tym są kurewsko zimne,nawet jak się sztucznie śmieją,cholerne lodówki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Anna Asker
(Annaasker)
Wiking
KLONXVI, teraz wiem dlaczego ty ( buraczku) anonimowo piszesz. Takie primitywne komentarze to twoja rodzina jest szczęśliwa, że wyjechałeś- szkoda że do tej głupiej Norwegii. To tacy jak ty powodują, że poziom "mojej Norwegii " jest jaki jest. Ty przeczytaj co piszesz a jeżeli sie tobie podoba to rozpacz. Dobrze, że tacy są mniejszością i chętnie możesz u mojego byłego chłopaka worki po cemencie układać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
KLONXVI, teraz wiem dlaczego ty ( buraczku) anonimowo piszesz. Takie primitywne komentarze to twoja rodzina jest szczęśliwa, że wyjechałeś- szkoda że do tej głupiej Norwegii. To tacy jak ty powodują, że poziom "mojej Norwegii " jest jaki jest. Ty przeczytaj co piszesz a jeżeli sie tobie podoba to rozpacz. Dobrze, że tacy są mniejszością i chętnie możesz u mojego byłego chłopaka worki po cemencie układać.


pielegniarka po studiach ?

pytanie czy wieczorowych ?

pewnie zalatwionych po znajomosci ,albo wcale - tylko z zawodowki wyrzucili

no i dlatego nie dziwne ze ja chlop zostawil z taka bledna interpuncja /a raczej jej brakiem / no i jeszcze ta skladnia ,

toz dzieci w podstawowce potrafia poprawnie skladac zdania gramatycznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
bizoncio666 napisał:
W Norwegii albo są lalki Barbie,albo pasztety,poza tym są kurewsko zimne,nawet jak się sztucznie śmieją,cholerne lodówki...


eeejj co Cie ugryzlo ? sa konretne wiedza czego chca wyuzdane i zabawne, tylko trzeba byc dla nich normalnym rozmawiac normalnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
raczej wydoroslal i skonczyl podstawowke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
to nie on ,to ona
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Anna Asker
(Annaasker)
Wiking
Dzieci tak, ale ty nie. I podskocz to u mego byłego liście pograniczu razem z Klonxvi. Płaci po 80 kr na godzinę. Z waszyn wykształceniem to i tak za dużo .teraz pa buraczki, idę na dyżur
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Dzieci tak, ale ty nie. I podskocz to u mego byłego liście pograniczu razem z Klonxvi. Płaci po 80 kr na godzinę. Z waszyn wykształceniem to i tak za dużo .teraz pa buraczki, idę na dyżur


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
A tobie od norweskiej spermy widze ze rowniez do lba Anno udezylo
to jedna i ta sama
niemozliwe zeby bylo wiecej niz jedna taka durna polka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok