Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Witam Poznam Pania. - Norwegia

Czytali temat:
Paweł Z.... oliwer kowalski Pawel Kubin Stefan Drabina Iroo Andrzej Aleksander Zdunek Kasia Z m m Andrzej Oslo Brygadzista Lukasz Pruss Anna O (1621 niezalogowanych)
3 Posty

(takisobie)
Wiking
Witam .Witam.Mam na imię Mirek l 176 cm,szukam kobiety do stałego związku,nie interesuje mnie przygoda czy przelotna znajomość szukam kobiety z którą mógł bym stworzyć prawdziwy związek oparty na miłości,szczerości,zaufaniu jeśli szukasz takiego faceta i chcesz takiego związku to napisz miło będzie cię poznać.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(takisobie)
Wiking
takisobie napisał:
Witam .Witam.Mam 46 na imię Mirek l 176 cm,szukam kobiety do stałego związku,nie interesuje mnie przygoda czy przelotna znajomość szukam kobiety z którą mógł bym stworzyć prawdziwy związek oparty na miłości,szczerości,zaufaniu jeśli szukasz takiego faceta i chcesz takiego związku to napisz miło będzie cię poznać.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
takisobie napisał:
Witam .Witam.Mam na imię Mirek l 176 cm,szukam kobiety do stałego związku,nie interesuje mnie przygoda czy przelotna znajomość szukam kobiety z którą mógł bym stworzyć prawdziwy związek oparty na miłości,szczerości,zaufaniu jeśli szukasz takiego faceta i chcesz takiego związku to napisz miło będzie cię poznać.Pozdrawiam

Mirek..pogielo cie? W epoce twarzy Grey'a, BDSM galerianek, efebofilii ty szukasz do zwiazku? I to na poczatku walisz z grubej rury o milosci i innych pierdolach?

Musisz miec piniondze, samolot, byc tajemniczy...no i wyzszy;( troches Mirku maly. Zainwestuj lepiej w aparat Ilizarova.

Powodzenia Mirku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Jesli moge cos podpowiedziec? Nie masz fotek przy pieknym domu,przy drogim samochodzie,w fajnych markowych ubraniach,wiec moze Cie to troszkę degradowac w szukaniu jak ze wymagajacych naszych tipsiarek. Nie jestes zadna konkurecja przy bogatych, sytuowanych norach! Wiec musisz troszkę ubarwic swoj anons! mimo to powodzenia!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(RedQueen)
Wiking
Skąd u panów takie złe zdanie o kobietach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
431 Postów

(Turysta11)
Wyjadacz
Hmm to może i ja się podłącze do tematu. Może któraś pani da się skusić na zimną herbatkę okolice Lillehammer
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
RedQueen napisał:
Skąd u panów takie złe zdanie o kobietach?

Zna pani moral plynacy z bajki o pieknej i bestii?

Jezeli masz zamek i kase to mozesz wygladac jak bestia Tyle w temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
opptymus napisał:
RedQueen napisał:
Skąd u panów takie złe zdanie o kobietach?

Zna pani moral plynacy z bajki o pieknej i bestii?

Jezeli masz zamek i kase to mozesz wygladac jak bestia Tyle w temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
193 Posty
Ewa Adam
(MalaCzarnaEwa)
Stały Bywalec
MalaCzarnaEwa napisał:
opptymus napisał:
RedQueen napisał:
Skąd u panów takie złe zdanie o kobietach?

Zna pani moral plynacy z bajki o pieknej i bestii?

Jezeli masz zamek i kase to mozesz wygladac jak bestia Tyle w temacie.



A moral z zycia pan znasz?
Jezeli jestes ladna i szczupla, dlugonoga blondynka to mozesz byc pusta a i tak beda cie wszyscy chcieli...wy zawsze szukacie pani do zwiazku..heh.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
MalaCzarnaEwa napisał:
MalaCzarnaEwa napisał:
opptymus napisał:
RedQueen napisał:
Skąd u panów takie złe zdanie o kobietach?

Zna pani moral plynacy z bajki o pieknej i bestii?

Jezeli masz zamek i kase to mozesz wygladac jak bestia Tyle w temacie.



A moral z zycia pan znasz?
Jezeli jestes ladna i szczupla, dlugonoga blondynka to mozesz byc pusta a i tak beda cie wszyscy chcieli...wy zawsze szukacie pani do zwiazku..heh.


Ja tam nie szukam, ale Mirek tak. Nie znam typa, ktory wybierze brzydka zamiast ladnej nie z koniecznosci a z przekonania. Ladne i mlode jest lepsze od brzydkie i stare. A czy glupie?...Kogo to obchodzi. Byle byla wesola.

Swoja droga na forum dziesiatki mlodych i ladnych. W czasach gdy tu przybywalem byly raczej brzydkie.
Mlodzi maja teraz lepiej i nie dziwie sie, ze nie udzielaja sie na forum a zamiast tego rwa laski. MN to w zasadzie taka sympatia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok