Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Prosze o info ile srednio zarabia opiekunka do dzi - Norwegia

Czytali temat:
r bodzio Tomasz Rusnarczyk Ania ANIA Sandra Stawiszynska agata laskowska PaulinaD (970 niezalogowanych)
6 Postów
Marta K
(narty)
Wiking
Proszę o info ile średnio zarabia opiekunka do dzieci ? Mieszkam w okolicach Stavanger i interesują mnie średnie stawki za godzinę ? Jeśli są jakieś dziewczyny które mogą coś na ten temat napisać bo pracują jako opiekunki to proszę o info na forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Karolina .....
(karolina09)
Początkujący
ja ostatnio słyszałam że ponoć norweskie opiekunki biorą tyle ile byś zapłaciła za przedszkole ( czyli ok 2900kr) plus kontantstøtte ( 5000 - 6000 kr, zależy jaka kommuna), za cały dzień oczywiście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
[file] karolina2384 napisał:
ja ostatnio słyszałam że ponoć norweskie opiekunki biorą tyle ile byś zapłaciła za przedszkole ( czyli ok 2900kr) plus kontantstøtte ( 5000 - 6000 kr, zależy jaka kommuna), za cały dzień oczywiście.

Wow..... jak nie znosze bachorow, tak chyba sie przekwalifikuje :silly:
8000-9000 dziennie, to jest interes..... Jakies 40 000 tygodniowo, czyli jakies 160 000 miesiecznie...... zyc nie umierac :woohoo: :woohoo: :woohoo:

spoko !!! Czy ktos potrzebuje niani do dziecka ??? Chetnie sie podejme .....:laugh:
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
ja nawet za dyszke tygodniowo pogonie bachorka po lesie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Makaryna napisał:
[file] karolina2384 napisał:
ja ostatnio słyszałam że ponoć norweskie opiekunki biorą tyle ile byś zapłaciła za przedszkole ( czyli ok 2900kr) plus kontantstøtte ( 5000 - 6000 kr, zależy jaka kommuna), za cały dzień oczywiście.

Wow..... jak nie znosze bachorow, tak chyba sie przekwalifikuje :silly:
8000-9000 dziennie, to jest interes..... Jakies 40 000 tygodniowo, czyli jakies 160 000 miesiecznie...... zyc nie umierac :woohoo: :woohoo: :woohoo:

spoko !!! Czy ktos potrzebuje niani do dziecka ??? Chetnie sie podejme .....:laugh:

Z takim podejsciem mozesz co najwyzej zuzyte pieluchy wynosic i ukladac zabawki Kto Cie tak skrzywdzil?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów
baska krzyś
(bk1)
Początkujący
Karolinka cos ci sie chyba omskneło o jedno zero.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok