Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
Beata Sz
Beata Sz 18-07-2012 10:26 6305 5

kask -obowiązkowy?

Witam Jestem w Norwegii od tygodnia, przywiozłam ze sobą rower. Zauważyłam,że tutaj wszyscy rowerzyści używają kasków. Czy w Norwegii jest to obowiązkowe czy ...

orime orime 37 minut temu

Idź do sklepu i przymierz, tak będzie najłatwiej. Zgrabny to nie jest typowa kategoria przy wyborze modelu, większość ludzi chce aby dobrze leżał na głowie, ...

Od redakcji

Koniec strajku w Norwegii. Rząd wprowadził przymusową komisję

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Koniec strajku w Norwegii. Rząd wprowadził przymusową komisję

Polnor Polnor 1 godzinę temu

Wszystkich zwolnic i zatrudnić na nowo..! Tak kiedys zrobil Regan, może to by potrząsnęło tymi zmanierowanymi leniami..

Anna Kowalska
Anna Kowalska 03-02-2014 16:01 8442 28

Mieszkanie/dom - północ Norwegii, pytanie.

Witam serdecznie Mam pytanie dotyczące domów/mieszkań w Norwegii. Pytam zupełnie szczerze: jaka jest cena (PLN) kupna domu na północy? W jakich cenach są ...

Angelika Mojak Angelika Mojak 3 godziny temu

W planach był dom, 15 km od małego miasta. Taka lokalizacja, ponieważ działka za darmo. Miał być duży dom. Niedawno jednak zmiana planów. Zostajemy w tym ...

Od redakcji

Wyjątkowo gorący kraj fiordów. Pogoda w Norwegii bije ponad stuletnie rekordy

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wyjątkowo gorący kraj fiordów. Pogoda w Norwegii bije ponad stuletnie rekordy

Joanna Kuchnicka Joanna Kuchnicka 14 godzin temu

Patryk8 napisał: Rekordowa też była zima , metrowe zaspy w arendal , mrozy ze auta elektryczne nie odpalały . Zmiana klimatu może i jest ale nie ocieplenie ...

Od redakcji

Wyjątkowo dobry miesiąc korony norweskiej. Eksperci są zgodni: to nie jest przypadek

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wyjątkowo dobry miesiąc korony norweskiej. Eksperci są zgodni: to nie jest przypadek

CoTyNiePowiesz CoTyNiePowiesz 15 godzin temu

Odbiła się o 1 grosz. To jest sukces wart pochlebnego artykułu? Serio? Wyjątkowo dobry miesiąc? Jestem w szoku

Od redakcji

Norwegowie wśród pracujących najkrócej w Europie. Polacy „wołami” kontynentu

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegowie wśród pracujących najkrócej w Europie. Polacy „wołami” kontynentu

mathkaczy Kaczy mathkaczy Kaczy 18 godzin temu

w polsce pracuje się 8h i wiekszość ma w tym wliczoną przerwę pół godziny, niczym się to nie różni od norweskich 37.5 gdzie tej przerwy nie ma wliczonej a ktoś ...

Od redakcji

City break w Bergen. Kilka dni odpoczynku przy bramie do fiordów

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu City break w Bergen. Kilka dni odpoczynku przy bramie do fiordów

kotadolf . kotadolf . 19 godzin temu

Przy okazji. Jeden wielki turysta, ostatnio spadl z Ambony (Preikestolen) i wcale go nie zaluje. Poza tym, zabytkowe centrum Bergen, to w praktyce kilka ...

Od redakcji

12 praktycznych informacji o prądzie w Norwegii, które każdy Polak powinien znać

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu 12 praktycznych informacji o prądzie w Norwegii, które każdy Polak powinien znać

Cezary N Cezary N 19 godzin temu

VAT i koszty przesyłu plus stała opłata powoduje że średnia cena prądu nie spada poniżej 2kr/kWh mimo dopłat rządowych. Bogaty kraj pilnuje żeby ludziom nie ...

Więcej postów
Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 38 367
przez noregg | 04-05-2024 03:01 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 49 129
przez kamilpiotr | 27-04-2023 09:18 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok