Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Siłownia w Drammen - Norwegia

9 Postów
Jacek Stec
(Katrzyy)
Wiking
Witam chciałem się dowiedzieć gdzie są w Drammen jakieś siłownie i w jakich cenach chodzi mi o Karnet miesięczny, Będe bardzo wdzięczny pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(_sebo_)
Nowicjusz
w drammen jest dużo siłowni fresh - zaraz przy Bangeloka, na rynku jest 24fitness, akropolis przy drammensbadet, na drammensbadet też siłownia + basen w karnecie, elixia w centrum niedaleko aass, moov przy union brygge hotelet i Crossfit Drammen zaraz przy remie porzy centrum gulskogen oczywiście - CF Drammen, to nie jest typowa siłownia z maszynami (które są do niczego nie potrzebne) ale odbywają się tam treningi grupowe Crossfit + możliwość trenowania samemu .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Jacek Stec
(Katrzyy)
Wiking
Super dziękuje, a wiesz może jakie ceny? Znajomy mi mówił ze siłownia Fresh podobno najtańsza 200koron za miesiąc i jest w Assiden i w Drammen i można chodzić na jednym karnecie, a ile ta z Basenem na karnecie??. Ja mieszkam zaraz koło remy1000 na Gulskogen w którym miejscu jest ta siłownia bo nie mogę skojarzyć, Dziękuje za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(_sebo_)
Nowicjusz
fresh tania i duza - tak 200nok na basenie to chyba cena ok 550nok z basenem. hala za rema1000, taka podłużna, na przeciwko szkoły za remą. Crossfit Drammen jest na hali koszt treningów grupowych 799nok, taniej jesli wykupujesz na dłużej, bądź 399na miesiac bez zajec grupowych i ylko wtedy mozna trenowac kiedy sie takie nie odbywaja. 2 razy mozna sie umowic na godziny probne, wiec zapraszam crossfitdrammen.no - trzeba napisac ze chce sie przyjsc i kiedy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Jacek Stec
(Katrzyy)
Wiking
Elegancko raczej skorzystam z Fresh lub tej z Basenem, sa jakies strony internetowe tych siłowni ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Aktiv tylko tyle ze basen w cenie a tak to stare maszyny ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Jacek Stec
(Katrzyy)
Wiking
Kurde Panowie mam mały problem .
byłem w fresh na Assiden minimalny karnet na 3 miesiące a na basenie 6 miesięcy problem polega na tym ze ja w kazdej chwili mogę sie zostać bez pracy i chciałbym kupić karnet na miesiąc wiecie może czy jest gdzieś taka siłownia ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów

(_sebo_)
Nowicjusz
To jest ten problem norweskich siłowni... Zawsze możesz kupić i ew. złożyć miesięczne wypowiedzenie od razu ale to jest trochę bezsensu... Ja niestety nie pomogę, bo nie znam takich siłowni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Jacek Stec
(Katrzyy)
Wiking
Ty Sebastian mieszkasz w Drammen ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(pluto20)
Początkujący
Bez bindingstid czyli, fresh fitness lub fitness 24 , reszta umowa na 12 miesiecy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok