Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

STEINERUD- CENTRUM OSLO Szukam dojazdu - Norwegia

Czytali temat:
Maria Lipinska Eliza K Michał Kopciński lolo han Jan Maryjan Szymon Kapuściński Agnieszka Kajka Li O pawel piotr Małgorzata Sasin Piotr D. Łukasz Trzciński Krzysztof Erne (611 niezalogowanych)
3 Posty
Piotr D.
(peter78)
Wiking
Witam,
Mam zapytanie czy jeździ ktoś może do centrum Oslo z dzielnicy Steinerud. Dodam, że zaczynam pracę o 6.00 i nie mam połączenia w tym czasie :/ Chętnie podzielę wszelkie koszty dojazdu. Samochód sprowadzam za 2 mies. także to chwilowy problem... Jestem bezkonfliktowym, uczciwym facetem, mam 37 lat i stałą pracę.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Piotr D.
(peter78)
Wiking
peter78 napisał:
Witam,
Mam zapytanie czy jeździ ktoś może do centrum Oslo z okolic Majorstuen Frogner. Dodam, że zaczynam pracę o 6.00 i nie mam połączenia w tym czasie :/ Chętnie podzielę wszelkie koszty dojazdu. Samochód sprowadzam za 2 mies. także to chwilowy problem... Jestem bezkonfliktowym, uczciwym facetem, mam 37 lat i stałą pracę.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
Piotrek jak juz tak nalegasz z tym postem to kup sobie rower i dojezdzaj. Idzie lato i łatwiej Ci bedzie. Zaplacisz pare setek kr za uzywany rower i w 15 min bedziesz z tej swojej dzielnicy w centrum oslo. Tylko wyjdzie Ci to na zdrowie. Pozatym rzadko kto zaczyna prace o 6, najczesciej 7
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów

(DanieLoo)
Nowicjusz
Dokładnie rower bajka ja różnie zaczynam czasem 24 czasem 2 w nocy i jedyna opcja poza auten to rowerek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok