Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jakie miejsca pracy sa jeszcze nie zapchane w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
Kasia K lukasz1268 (586 niezalogowanych)
42 Posty
Kamila Miserska
(misery)
Nowicjusz
Hej, przyjechalam tutaj za mezem jak wiekszosc polek. Jestem analitykiem chemicznym z wyksztalcenia, w polsce 5 lat doswiadcz w pracy biurowej. Jestem w Norwegii od roku i nie mam pracy, Probowalam zalatwic sobie praktyki w wielu miejscach, pozniej nauczycielka mi pomagala i obdzwonilysmy z 50 miejsc, poddala sie,
Pracowalam tez jako kelnerka w hotelu ale przyszla darmowa sila robocza - praktykanci i juz nie dzwonia.
Dzisiaj zdalam probny bergenstest w szkole.
Jestem zarejestrowana we wszystkich agencjach typu adecco, w przedszkolach mnie nie chca, w sklepach spozywczych i odziezowych tez. Gdzie jeszcze mozna szukac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Marcin Podolak
(kasztan_pwsw)
Wiking
Stacja benzynowa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Kamila Miserska
(misery)
Nowicjusz
znalazlam prace - kelnerka dorywcza przez agencje. Ma ktos doswiadczenie z taka praca?
W sumie myslalam, ze jak osiagne poziom Bergenstestu to bedzie latwiej z robota ogolnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
na prawde przykro to slyszec ale z praca jest cholernie ciezko teraz.... agencji sie natworzylo mnostwo, jak widac jezyk norweski to juz nie zaleta lecz podstawa, - na kursach NAV-u mowiono nam i to jest prawda... znajomosci to 80% sukcesu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów
K S
(katarzynajan)
Początkujący
może spróbuj w swoim wyuczonym zawodzie, jak już zdasz bergenstest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok