Pokemon Con w Oslo

Powrót
Pokemon Con w Oslo

Do Oslo zawitają kieszonkowe potwory

Pokemony to japoński fenomen, który zawładnął całym światem. Przygody Asha Ketchuma i jego wiernego kompana Pikatchu w drodze do zostania mistrzem Pokemon śledziły kolejne pokolenia widzów, a nie mniejszą popularnością cieszyły się gry karciane i gry na przenośne konsole Nintendo. Ostatnio marka przeżyła prawdziwy renesans dzięki mobilnej grze Pokemon GO, pozwalającej na łapanie fikcyjnych stworków na ekranie telefonu.

W Oslo odbędzie się konwent miłośników marki zapoczątkowanej przez Satoshiego Tajiri. W programie znajdzie się m.in. projekcja filmów pełnometrażowych z serii Pokemon, turniej karcianki oraz turniej gry Pokemon na konsoli Nintendo 3DS. 

Gracze będą mogli wymieniać się i sprzedawać swoje karty kolekcjonerskie, a także stworki posiadane w różnych grach z serii Pokemon. Będzie również możliwość zagrania w gry Pokemon na konsolach Nintendo 64, Nintendo Gamecube oraz Nintendo Wii. Wszystkich zachęca się do odpalenia aplikacji Pokemon GO. Jeśli jesteś fanem zbierania i wystawiania do walki japońskich stworków, to nie możesz przegapić tego konwentu.

zdjęcie: flickr.com - BagoGames - CC BY 2.0

Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Kategoria

Imprezy familijne

Data

2018-09-15 2018-09-16

Czas

09:00

Cena wstępu

Bilet jednodniowy: Rodzinny (do 5 członków rodziny) - 425 NOK | Ulgowy (od 3 do 17 roku życia) - 170 NOK | Dorosły - 275 NOK / Bilet weekendowy: Rodzinny (do 5 członków rodziny) - 530 NOK | Ulgowy (od 3 do 17 roku życia) - 220 NOK | Dorosły: 325 NOK

Lokalizacja

Pokémon Con

Oslo
Kristiansands gate 2

Zainteresowani


Bliżej nas