23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stavanger

Powrót
23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Stavanger

23 Finał WOŚP zbliża się małymi kroczkami. http://www.wosp.org.pl/final

Przed nami Święta, Nowy Rok a tuż po będzie wielkie świąteczne granie. Podczas zabawy przeprowadzać będziemy licytację fantów zgromadzonych przez nasz sztab, z których uzyskane pieniążki wspomogą najbardziej potrzebujących. Podczas 23 Finału WOŚP fundusze zbierane są na cel: "DLA PODTRZYMANIA STANDARDÓW LECZENIA DZIECI NA ODDZIAŁACH PEDIATRYCZNYCH I ONKOLOGICZNYCH ORAZ GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW".

A niżej lista najciekawszych fantów od wspaniałych darczyńców, które będziemy licytować podczas 23 finału WOŚP w Stavanger:

- voucher na kurs języka norweskiego o wartości 7600 NOK. Kurs dla początkujących, 80 godz. lekcyjnych, (poziom A1), w Blanka.no Språksenter w Kleppe. Rozpoczęcie kursu: poniedziałek 02.02.15, zajęcia w poniedziałki od godz.17:30 do 20:45. Licytację rozpoczynamy od 3000 NOK.


- 2 vouchery na niesamowite torty, arcydzieła cukiernicze, od firmy Noe-Søtt (Pani Anna Kania) . Każdy na kwotę 900 koron. Termin realizacji voucherow - do końca 2015 roku. Nabywca vouchera sam ustala jaki rodzaj tortu w wyglądzie i smaku. Kwota początkowa licytacji to 300 NOK. 


- 2 vouchery na niezwykle żywe kursy tańca Hip hop dancehall reggae od klubu Paulina Dance. Każdy na kwotę 1300 NOK. Dla dzieci od lat 6 i dla starszaków. Kursy zaczynają się w styczniu, w każdy piątek od godz. 18 dla młodszych dzieci i od godz. 19 dla starszych. Licytujemy od 400 NOK każdy voucher.


- voucher o wartości do 500 NOK do wykorzystania w 4 restauracjach Sabi Sushi. Voucher jest ważny 1 rok i może zostać zrealizowany przez 1 lub więcej osób aż do wykorzystania jego wartości. Po każdym użyciu kwota jest aktualizowana. 


Ponadto zgromadziliśmy wiele innych atrakcyjnych fantów takich jak: gadżetów wośpowe (zegary, breloczki-pendrivy, koszulki, torby, kubki, kalendarze, wisiorek, magnesy, i wiele innych), płyty z autografami: Kamil Bednarek, Sade, Katie Melua, koszulka startowa z autografami polskich skoczków narciarskich (w tym Kamila Stocha) oraz dużo, dużo innych fajnych fantów.

Sztab WOŚP w Stavanger pozdrawia i życzy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

SIEMA

Gość
Wyślij
Dodaj zdjęcie
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas