Polski salon kosmetyczny w centrum Oslo

Witamy w naszej klinice Faceclinic!
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowopowstałej kliniki Faceclinic, która w swym pakiecie posiada zabiegi medycyny i chirurgii estetycznej z krótkim czasem rekonwalescencji. Zabiegi te są małoinwazyjne, a przynoszą porządane efekty.

W naszej klinice pracują wykwalifikowani lekarze z wieloletnim doświadczeniem: dr chirurgii plastycznej Beata Marszałek-Sande oraz dr medycyny estetycznej Stephan Truedsson. Stanowiąc zespół wspólnie konsultują i dopasowują zabiegi w zależności od potrzeb każdej pacjentki i pacjenta.

W ofercie posiadamy:
– Botox
– Wypełniacze (np. Juvederm, Stylage, Restylane)
– Nici liftingujące PLCL/L-lactide-co-caprolactone – wyprodukowane w Korei nici najnowszej generacji firmy Qiris
– Transplantację tłuszczu w okolicach twarzy
– Operację powiek górnych i dolnych
– Liposukcję podbródka
– Modelowanie rysów twarzy
– Usługi kosmetyczne takie jak: mikrodermabrazja i laser diodowy (trwałe usuwanie owłosienia)

Oferujemy także HIFU – innowacyjną metodę na nieinwazyjny lifting ciała i twarzy bez użycia skalpela, RF – silne odmładzanie skóry za pomocą radiofrekwencji mikroigłowej. Jako pierwsi w Norwegii posiadamy również Renuvion, którego celem jest natychmiastowe ujędrnienie skóry. W rezultacie osiąga się doskonałe efekty związane z modelowaniem twarzy i ciała. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po wykonaniu zabiegu.

Dr Beata Marszałek-Sande
Dr Beata Marszałek-Sande

Dr Marszalek ma dyplom lekarza z Polski, gdzie się kształciła i pracowała jako chirurg. W1995 roku postanowiła kontynuować swoją karierę w Norwegii. Obecnie jest wybitnym specjalistą w dziedzinie chirurgii plastycznej. Pracowała przez 6 lat w dziale chirurgii plastycznej w Ullevål University Hospital. Następnie wykonywała liczne operacje plastyczne w prywatnych klinikach w Norwegii i za granicą.

Dr Stephan C. Truedsson
Dr Stephan C. Truedsson

Dr Stephan C. Truedsson jest specjalistą medycyny estetycznej, ktora zajmuje się od 2000 roku. Posiada wysokie kompetencje zawodowe i dba o osiąganie jak najbardziej naturalnych rezultatów przy wspolpracy ze swymi pacjentami i pacjentkami.
Przed kazdym zabiegiem dr Truedsson przeprowadza szczegolowa konsultacje, co pozwala zarowno na bezpieczny sposób wykonania zabiegu, jak i osiągnięcie najlepszych efektów.

Restylane, Juvederm i Restylane Vital:
Wypełniacze Restylane oraz Juvederm znanym tez kwasem hialurnowym - stosowane są do wygładzania zmarszczek, dodawania objętości ustom, modelowania i konturowania twarzy. Zabieg polega na podaniu preparatu w kilku miejscach. Zabieg jest mało odczuwalny i trwa około 20min – stosuje się znieczulenie miejscowe. Zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pracy.

Restylane Vital - mezoterapia jest jedna z najlepszych metod zapobiegania starzeniu się skory. Zabieg ten odbudowuje, odmładza i nawilża skórę twarzy. Czas zabiegu to około 30-40min. Więcej na restylane.pl.

Sculptra - kwas polimlekowy. Pobudza produkcje kolagenu, wyrównuje głębokie zmarszczki i fałdy oraz uzupełnia ubytki w objętości twarzy. Spłycenia zmarszczek wykonywane jest w drodze iniekcji bardzo cienką igłą i trwa około 60min. Preparat działa powoli, ale za to bardzo skutecznie i długotrwale. Pierwsze rezultaty zabiegu widoczne są po około 10 dniach. Więcej na sculptra.pl
Cennik zabiegów
Konsultacja (odliczane od ceny zabiegu) 400,-
Wypełniacze
Restylane Vital, 1 ml (mezoterapia) 3.200,-
Juvederm, Stylage, 1ml 3.500,-
Juvederm, Stylage, 0,5 ml 2.300,-
Juvederm powiększenie ust 3.200,-

Sculptra 1. zabieg (2 ampułki) 9.500,-
Sculptra 2. zabieg (1 ampułka) 4.800,-

Botox
Botox czoło 3.000,-
Botox między oczami "lwia zmarszczka" 2.000,-
Botox zmarszczki wokół oczu 2.500,-
Botox 3 miejsca 5.500,-

Nadmierna potliwość (hyperhidrose) 8.000,-
Terapia osoczem (PRP)  od 7.800,-
Skleroterapia od 1.800,-

Od 1.1. 2021 państwo norweskie wprowadziło na plastyczne operacje oraz zabiegi medycyny estetycznej 25% vat. Ceny podane sa bez vatu.

Kontakt

Umów się na konsultacje po polsku Umawianie konsultacji odbywa się za pomocą booking online na stronie: www.faceclinic.noWyślij SMSa po polsku aby umówić się z naszymi specjalistami. Napisz Twoje imię i nazwisko, datę urodzenia oraz specjalistę u którego chcesz mieć konsultację. 40 67 50 36

Klinika leży 10 minut od Oslo City i bussterminalen. Bus 30,31 oraz tramwaj 11,12,13,17 podjeżdza pod sama klinikę. Stop " hausmannsgate"
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok