Polski salon kosmetyczny w centrum Oslo

Anker Klinikk - Klinika w centrum Oslo
Aby wyjść na przeciw zabieganym i zapracowanym klientkom Anker Klinikk w centrum Oslo oferuje usługi kosmetologiczne oraz medycyny estetycznej. Dzięki temu rozwiązaniu można w przerwie na lunch zafundować sobie botox. Tego typu zabiegi oraz o wiele więcej oferuje coraz popularniejsza lunch chirurgi. W ofercie można znaleźć również: Restylane Juviderm oraz inne dobrodziejstwa medycyny estetycznej.

Wszystko to znajdziecie teraz blisko, pod ręką na Hausmannsgate 8 w centrum Oslo. Niech brak czasu nie będzie już więcej wymówką przed zadbaniem o swoją urodę! Zamiast wybrać się na ciężkostrawny lunch, zrób sobie przyjemność- umów się telefonicznie:
Anker Klinikk, 22 209 001 i odwiedź koniecznie gabinet. Można umowić się na konsultacje plastycznej chirurgi do dr. Beaty Marszalek.
Restylane, Juvederm i Restylane Vital:
Wypełniacze Restylane oraz Juvederm znanym tez kwasem hialurnowym - stosowane są do wygładzania zmarszczek, dodawania objętości ustom, modelowania i konturowania twarzy. Zabieg polega na podaniu preparatu w kilku miejscach. Zabieg jest mało odczuwalny i trwa około 20min – stosuje się znieczulenie miejscowe. Zaraz po jego wykonaniu można wrócić do pracy.

Restylane Vital - mezoterapia jest jedna z najlepszych metod zapobiegania starzeniu się skory. Zabieg ten odbudowuje, odmładza i nawilża skórę twarzy. Czas zabiegu to około 30-40min. Więcej na restylane.pl.

Sculptra - kwas polimlekowy. Pobudza produkcje kolagenu, wyrównuje głębokie zmarszczki i fałdy oraz uzupełnia ubytki w objętości twarzy. Spłycenia zmarszczek wykonywane jest w drodze iniekcji bardzo cienką igłą i trwa około 60min. Preparat działa powoli, ale za to bardzo skutecznie i długotrwale. Pierwsze rezultaty zabiegu widoczne są po około 10 dniach. Więcej na sculptra.pl
Cennik zabiegów
Konsultacja (odliczane od ceny zabiegu) 400,-
Wypełniacze
Restylane Vital, 1 ml (mezoterapia) 3.200,-
Juvederm, Stylage, 1ml 3.500,-
Juvederm, Stylage, 0,5 ml 2.300,-
Juvederm powiększenie ust 3.200,-

Sculptra 1. zabieg (2 ampułki) 9.500,-
Sculptra 2. zabieg (1 ampułka) 4.800,-

Botox
Botox czoło 3.000,-
Botox między oczami "lwia zmarszczka" 2.000,-
Botox zmarszczki wokół oczu 2.500,-
Botox 3 miejsca 5.500,-

Nadmierna potliwość (hyperhidrose) 8.000,-
Terapia osoczem (PRP)  od 7.800,-
Skleroterapia od 1.800,-

Od 1.1. 2021 państwo norweskie wprowadziło na plastyczne operacje oraz zabiegi medycyny estetycznej 25% vat. Ceny podane sa bez vatu.

Kontakt

Umów się na konsultacje po polskuWyślij SMSa po polsku aby umówić się z naszymi specjalistami. Napisz Twoje imię i nazwisko, datę urodzenia oraz specjalistę u którego chcesz mieć konsultację. 40 67 50 36

Klinika leży 10 minut od Oslo City i bussterminalen. Bus 30,31 oraz tramwaj 11,12,13,17 podjeżdza pod sama klinikę. Stop " hausmannsgate"
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Facebook Messenger YouTube Instagram