Darmowe porównanie pożyczek w Norwegii

Pożyczka w Norwegii on-line
Wysokość pożyczki:
NOK
Zostaw kontakt do siebie, a przedstawimy Ci oferty z 18 banków w Norwegii!
Wyślij
Priseks: Eff. rente 15,8%, 65 000kr. over 5 ar, etablering 950kr., Totalt: 92 354kr.
Na dowolny cel
bez zabezpieczeń
Bezpłatna obsługa
po polsku
Porównanie ofert z
18 banków w Norwegii
Pomożemy wybrać Ci ofertę pożyczki w Norwegii Oferujemy wsparcie w całym procesie udzielania kredytu konsumenckiego.

Bartosz Lewandowski Doradca finansowy
Agnieszka Kubicka Doradca finansowy

Pożyczka krok po kroku

1
Wybierz kwotę pożyczki i ratę
2
Poczekaj na odpowiedzi banków
3
Wypłata pieniędzy

Na co możesz wziąć pożyczkę

Konsolidacja

Jeśli posiadasz wiele zobowiązań finansowych możesz je spłacić na innych warunkach nową pożyczką.

Pożyczka na dowolny cel

Sam decydujesz na co wydasz pieniądze.

Karty kredytowe i debety

Alternatywną formą pożyczki jest karta kredytowa lub debet na koncie. W takim przypadku korzystasz z pieniędzy kiedy chcesz.

Szybszy kredyt dzięki BankID

Szybszy kredyt dzięki BankID

Posiadając BankID nie musisz czekać na dokumenty do podpisu w formie papierowej (norweskie banki wysyłają je pocztą wraz z opłaconą kopertą zwrotną). Wystarczy, że klikniesz w link w mailu od Banku, uzupełnisz podstawowe informacje, podasz kod z BankID i pieniądze już następnego dnia mogą znaleźć się na Twoim koncie bankowym.

Możesz liczyć na:

 • Spłatę kredytu rozłożoną na lata
 • Obsługę w języku polskim
 • Propozycję wybraną spośród ofert 18 banków w Norwegii

Wymagania to:

 • Udokumentowany, stały dochód roczny w wysokości min. 220 000 koron
 • Wiek powyżej 20 roku życia
 • Stały numer personalny
 • Aktualny adres zameldowania w Norwegii

Kredyt konsumencki w Norwegii

 • Forbrukslån - to pożyczka, którą możesz otrzymać na dowolny cel.
 • Po polsku - polskojęzyczny konsultant pomoże wybrać Ci ofertę kredytu w zależności od kwoty, jaką chcesz pożyczyć oraz Twoich możliwości finansowych.
 • Bez zabezpieczeń - do pożyczek pieniężnych w Norwegii nie są wymagane zabezpieczania.
 • Oferty z 18 banków - usługa realizowana we współpracy z Folkelånet Telefinans AS, firmą która istnieje na rynku norweskim od 1985 r. Nasz partner posiada umowy z 18 bankami w Norwegii.
 • Bez dodatkowych opłat - nie pobieramy żadnych opłat od klientów, ostateczna umowa zostaje zawarta między klientem a bankiem. Warunki otrzymane bezpośrednio od banku nie różnią się od tych otrzymanych za pośrednictwem naszej firmy.
 • Dowolny cel - sam decydujesz na co wydajesz.
 • Możliwość wcześniejszej spłaty - bez ponoszenia dodatkowych kosztów możesz wcześniej spłacić kwotę uzyskanej pożyczki. To wygodny system, który pozwala Ci zaoszczędzić, bo nie zapłacisz wszystkich odsetek.
Przykładowa kwota pożyczki: 65 000,- oprocentowanie rzeczywiste: 17,19% opłata początkowa (za założenie konta): 950, kwota całkowita: 94 780 Okres spłaty: 1- 5 lat, maksymalne oprocentowanie rzeczywiste: 35,07%
Czytaj więcej

POŻYCZKA - INFORMATOR

 • Kto może dostać pożyczkę w Norwegii?

  Praktycznie każdy, kto posiada stały numer personalny i jest zameldowany w Norwegii może otrzymać pożyczkę. Przyznawana jest ona z reguły osobom, które posiadają dochody z tytułu pracy. Jednak możliwe jest również uzyskanie pożyczki pobierając zasiłek dla bezrobotnych czy też też rehabilitacyjny (AAP). Wszystkie te czynniki są zależne od wymogów poszczególnych banków. Warto składać zapytania, aby sprawdzić czy przysługuje Ci pożyczka.

 • Czym różni się stały numer personalny od tymczasowego?

  Tymczasowy numer personalny (tzw. D-nummer) otrzymują osoby, które zamierzają przebywać w Norwegii mniej niż 6 miesięcy. Stały numer personalny (tzw. personnummer) otrzymują osoby, które przebywają w Norwegii dłużej niż 6 miesięcy. Składa się on z 11 cyfr, z których pierwszych sześć to data urodzenia.

 • Jaki dokument potwierdza pobyt i zarobki w Norwegii z poprzedniego roku?

  Wstępne zeznanie podatkowe (Selvangivelse). Bank wymaga, aby dostarczony dokument był kompletny, czyli zawierał wszystkie strony, a nie tylko pierwszą.

 • Czy o kredyt konsumencki mogą wnioskować dwie osoby (np. małżeństwo, wspólnicy)?

  Tak, o pożyczkę w Norwegii mogą starać się dwie osoby. Najlepiej, jeśli kredytobiorcy są małżeństwem lub są spokrewnieni. Starając się o kredyt z drugą osobą, należy przedstawić potwierdzenie zarobków obu kredytobiorców (nawet, jeśli jedna z osób pracuje w Norwegii stosunkowo od niedawna). Obie osoby muszą spełniać warunki dotyczące posiadania stałego numeru personalnego, zarejestrowanego adresu zamieszkania w Norwegii oraz dochodu.

 • Jaki jest minimalny czas pracy w Norwegii, aby starać się o kredyt konsumencki?

  Banki posiadają różne wymogi dotyczące stażu pracy w Norwegii, natomiast im dłużej pracujemy, tym lepiej bank oceni naszą zdolność kredytową. Dokumentem, który potwierdza zarobki, jest wstępne zeznanie podatkowe (Selvangivelse) z poprzedniego roku.

 • Na ile lat mogę rozłożyć spłatę kredytu?

  Spłatę kredytu konsumenckiego można rozłożyć maksymalnie na 5 lat.
  Możliwe jest uzyskanie kredytu z okresem spłaty nawet do 15 lat. W takim przypadku wymogiem jest refinansowanie innych zobowiązań.

 • Na jaką kwotę dostanę kredyt bez zabezpieczenia?

  Kwota waha się od 5 000 do 500 000 NOK. Jest to zależne od czasu zatrudnienia u jednego pracodawcy, wysokości wynagrodzenia i długości pobytu w Norwegii.

 • Czy bank ma prawo zapytać na co chcę przeznaczyć kredyt?

  Tak, bank ma prawo wiedzieć, na co chcemy przeznaczyć kredyt, ale zazwyczaj nie pyta kredytobiorców o cel pożyczki.

 • Czy wysłanie formularza na tej stronie jest zobowiązujące?

  Nie, za pośrednictwem formularza Twoje dane i dokumenty przekazywane są doradcy finansowemu, który weryfikuje Twoją zdolność kredytową. Następnie otrzymujesz ofertę opartą na odpowiedziach z 18 banków w Norwegii. Jeśli zdecydujesz się na jedną z zaproponowanych opcji, pozostaje już tylko potwierdzenie chęci zaciągnięcia pożyczki.

 • Jak długo jest ważny wniosek kredytowy?

  Wniosek jest ważny od 2 tygodni do 30 dni od momentu złożenia go w banku przez naszego doradcę finansowego. Długość ważności zależy od procedur danego banku.

 • Czy pośrednik pobiera jakiś procent od kredytu?

  Nie, nie pobieramy prowizji od kwoty kredytu ani żadnych innych opłat za pomoc w załatwieniu pożyczki. Zarabiamy na postawie umów z bankami, nie na opłatach od klientów indywidualnych.

 • W jakim banku mogę otrzymać kredyt po wypełnieniu tego formularza?

  Twoje zapytanie o pożyczkę w Norwegii zostanie wysłane do 18 banków w Norwegii.

 • Czy dostanę pożyczkę, jeśli spłacam już inny kredyt w Norwegii?

  Tak, ale wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej oraz wysokości pożyczki. Wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu gotówkowego na spłatę karty kredytowej – ta z pozoru ryzykowna operacja, jest w wielu przypadkach bardzo opłacalna i zmniejsza oprocentowanie spłacanego kredytu.

 • Jak wyglądają oferty pożyczek w poszczególnych bankach w Norwegii?

  Oferty pożyczek są opracowywane dla każdego pożyczkobiorcy indywidualnie. Pośrednik finansowy, firma Folkelånet Telefinans AS, współpracuje z 18 bankami w Norwegii.

 • Czym jest BankID i do czego jest potrzebne?

  BankID do elektroniczna legitymacja, dzięki której można wykonywać wiele czynności urzędowych (m.in. kontakt z NAV, Skatteetaten, Altinn itd.) i finansowych. Aby z niej korzystać, należy się udać do swojego banku i poprosić o uruchomienie usługi. BankID jest niezbędne do tzw. e-signering, czyli elektronicznego zatwierdzenia oferty pożyczki z banku. W przypadku braku BankID, bank, z którego chcemy uzyskać pożyczkę przyśle kuriera z umową papierową do podpisania.

 • Prowadzę własną działalność, czy mogę ubiegać się o kredyt?

  Tak, większość banków przyjmuje wnioski od osób samozatrudnionych, natomiast częstym wymogiem jest posiadanie wspólnego zameldowania z małżonkiem lub konkubentem w Norwegii.

  Dokumentami jakie należy przygotować w pierwszej kolejności to næringsoppgave za rok ubiegły oraz resultatregnskap za ostatnie 2-3 miesiące.

O nas
Usługa realizowana jest przez twórców portalu MojaNorwegia.pl we współpracy z brokerem Telefinans AS. Zapewniamy obsługę w języku polskim. Nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji za pomoc przy uzyskaniu kredytu. Pomagamy przygotować kompletny wniosek, który wysyłamy od razu do 18 banków w Norwegii.
Zobacz więcej
W przypadku uzyskania ofert kredytu konsumenckiego nasi eksperci pomagają wybrać ofertę, doradzą również rozwiązanie dopasowane do potrzeb. Omawiamy cały proces podpisu zgody na kredyt w wybranym banku. W przypadku osób posiadających inne zadłużenia lub karty kredytowe, znajdujemy rozwiązanie w postaci refinansowania, czyli konsolidacji pozostałych zobowiązań. Często takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet do kilkunastu tysięcy koron. Pomogliśmy już ponad 3 tysiącom klientów. Zapraszamy do współpracy.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Wyślij
Informacje o firmie
Organisasjonsnummer: 993 847 887
Foretaksnavn: Inventive Logic sp. z o.o. sp. k.
Postadresse: Postboks 1964 Vika,
0125 OSLO