Twoje dane są bezpieczne Certum Trusted SSL

Pożyczki w Norwegii

 • Porównanie ofert z 18 banków,
 • Obsługa po polsku za darmo,
 • Na dowolny cel, a okres spłaty rozłożony na lata.
Ile chcesz pożyczyć?
Kwota pożyczki
NOK
Chcesz otrzymać ofertę z 18 norweskich banków?
Kwota: 000 NOK
SSL
Twoje dane są bezpieczne
Wyślij

*Wysokość raty wyliczona na podstawie średniego oprocentowania w bankach, jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. O szczegóły zapytaj konsultanta. Priseksempel: 65 000,- over 5 år med eff. rente på 17,19 % inkl. etabl. gebyr på 950,- Totalt 94 780,- Nedbetalingstid: 1 - 5 år. Maks. effektiv rente 35,07 %.

Podsumowanie
pożyczki:
Kwota: 000 NOK
Zmień
Wyślij
Informacja zwrotna
nawet w ciągu 1h!
MultiNor Telefinans
Pomożemy wybrać Ci ofertę pożyczki w Norwegii Oferujemy wsparcie w całym procesie udzielania kredytu konsumenckiego.

Bartosz Lewandowski Doradca finansowy
Agnieszka Kubicka Doradca finansowy

Pożyczka krok po kroku

Wybierz kwotę pożyczki i ratę

Podaj nam informacje o sobie, o swojej pracy i o posiadanych zobowiązaniach finansowych.

Poczekaj na odpowiedzi banków

Twoja aplikacja za pomocą Telefinans zostanie przesłana do 18 norweskich banków, prześlemy Ci ofertę.

Wypłata pieniędzy

Po zaakceptowaniu warunków otrzymasz elektronicznie lub papierowo umowę pożyczki z bankiem do podpisania. Tuż po podpisaniu pieniądze trafią na Twoje konto bankowe.

Na co możesz wziąć pożyczkę

Konsolidacja

Jeśli posiadasz wiele zobowiązań finansowych możesz je spłacić na korzystniejszych warunkach nową pożyczką.

Dowolny cel

Sam decydujesz na co wydasz środki z kredytu.

Karty kredytowe i debety

Bardzo wygodną formą pożyczki jest karta kredytowa lub debet na koncie. W takim przypadku korzystasz z pieniędzy kiedy chcesz.

Możesz liczyć na:

 • Spłatę kredytu rozłożoną na lata
 • Obsługę w języku polskim
 • Propozycję wybraną spośród ofert 18 norweskich banków

Wymagania to:

 • Udokumentowany, stały dochód roczny w wysokości min. 220 000 koron brutto
 • Wiek powyżej 20 roku życia
 • Stały numer personalny
 • Aktualny adres zameldowania w Norwegii

Kredyt konsumencki w Norwegii

Forbrukslån - to pożyczka, którą możesz otrzymać na dowolny cel. Kredyt ten jest rozwiązaniem finansowym na rynku i ma znacznie niższe oprocentowanie (średnio 11 %) niż standardowe karty kredytowe, których oprocentowanie wynosi ok. 25 %.

Po polsku - polskojęzyczny konsultant pomoże wybrać Ci ofertę kredytu w zależności od kwoty, jaką chcesz pożyczyć oraz Twoich możliwości finansowych.

Bez zabezpieczeń - do pożyczek pieniężnych w Norwegii nie są wymagane zabezpieczania.

Oferty z 18 banków - usługa realizowana we współpracy z Folkelånet Telefinans AS, firmą która istnieje na rynku norweskim od 1985 r. Nasz partner posiada umowy z 18 bankami norweskimi.

Bez dodatkowych opłat - nie pobieramy żadnych opłat od klientów, ostateczna umowa zostaje zawarta między klientem a bankiem. Warunki otrzymane bezpośrednio od banku nie różnią się od tych otrzymanych za pośrednictwem naszej firmy.

Dowolny cel - sam decydujesz na co wydajesz.

Możliwość wcześniejszej spłaty - bez ponoszenia dodatkowych kosztów możesz wcześniej spłacić kwotę uzyskanej pożyczki. To wygodny system, który pozwala Ci zaoszczędzić, bo nie zapłacisz wszystkich odsetek.

Bank ID - posiadając BankID nie musisz czekać na dokumenty do podpisu w formie papierowej (norweskie banki wysyłają je pocztą wraz z opłaconą kopertą zwrotną). Wystarczy, że klikniesz w link w mailu od Banku, uzupełnisz podstawowe informacje, podasz kod z BankID i pieniądze już następnego dnia mogą znaleźć się na Twoim koncie bankowym.

Kalkulator pożyczkowy

Wysokość pożyczki:
150 000 NOK
Okres spłaty:
Przykładowa rata:
--- NOK 7.5 %
--- NOK 12,2 %
--- NOK 19,9 %
Ostateczna wysokość raty i koszt kredytu zostaną obliczone przez bank na podstawie Twojej zdolności kredytowej.

POŻYCZKA – INFORMATOR

 • Kto może dostać pożyczkę w Norwegii?

  Praktycznie każdy, kto posiada stały numer personalny i jest zameldowany w Norwegii może otrzymać pożyczkę. Przyznawana jest ona z reguły osobom, które posiadają dochody z tytułu pracy. Jednak możliwe jest również uzyskanie pożyczki pobierając zasiłek dla bezrobotnych czy też też rehabilitacyjny (AAP). Wszystkie te czynniki są zależne od wymogów poszczególnych banków. Warto składać zapytania, aby sprawdzić czy przysługuje Ci pożyczka.

 • Czym różni się stały numer personalny od tymczasowego?

  Tymczasowy numer personalny (tzw. D-nummer) otrzymują osoby, które zamierzają przebywać w Norwegii mniej niż 6 miesięcy. Stały numer personalny (tzw. personnummer) otrzymują osoby, które przebywają w Norwegii dłużej niż 6 miesięcy. Składa się on z 11 cyfr, z których pierwszych sześć to data urodzenia.

 • Jaki dokument potwierdza pobyt i zarobki w Norwegii z poprzedniego roku?

  Wstępne zeznanie podatkowe (Selvangivelse). Bank wymaga, aby dostarczony dokument był kompletny, czyli zawierał wszystkie strony, a nie tylko pierwszą.

 • Czy o kredyt konsumencki mogą wnioskować dwie osoby (np. małżeństwo, wspólnicy)?

  Tak, o pożyczkę w Norwegii mogą starać się dwie osoby. Najlepiej, jeśli kredytobiorcy są małżeństwem lub są spokrewnieni. Starając się o kredyt z drugą osobą, należy przedstawić potwierdzenie zarobków obu kredytobiorców (nawet, jeśli jedna z osób pracuje w Norwegii stosunkowo od niedawna). Obie osoby muszą spełniać warunki dotyczące posiadania stałego numeru personalnego, zarejestrowanego adresu zamieszkania w Norwegii oraz dochodu.

 • Jaki jest minimalny czas pracy w Norwegii, aby starać się o kredyt konsumencki?

  Banki posiadają różne wymogi dotyczące stażu pracy w Norwegii, natomiast im dłużej pracujemy, tym lepiej bank oceni naszą zdolność kredytową. Dokumentem, który potwierdza zarobki, jest wstępne zeznanie podatkowe (Selvangivelse) z poprzedniego roku.

 • Na ile lat mogę rozłożyć spłatę kredytu?

  Spłatę kredytu konsumenckiego można rozłożyć maksymalnie na 5 lat.
  Możliwe jest uzyskanie kredytu z okresem spłaty nawet do 15 lat. W takim przypadku wymogiem jest refinansowanie innych zobowiązań.

 • Na jaką kwotę dostanę kredyt bez zabezpieczenia?

  Kwota waha się od 5 000 do 500 000 NOK. Jest to zależne od czasu zatrudnienia u jednego pracodawcy, wysokości wynagrodzenia i długości pobytu w Norwegii.

 • Czy bank ma prawo zapytać na co chcę przeznaczyć kredyt?

  Tak, bank ma prawo wiedzieć, na co chcemy przeznaczyć kredyt, ale zazwyczaj nie pyta kredytobiorców o cel pożyczki.

 • Czy wysłanie formularza na tej stronie jest zobowiązujące?

  Nie, za pośrednictwem formularza Twoje dane i dokumenty przekazywane są doradcy finansowemu, który weryfikuje Twoją zdolność kredytową. Następnie otrzymujesz ofertę opartą na odpowiedziach z 18 banków norweskich. Jeśli zdecydujesz się na jedną z zaproponowanych opcji, pozostaje już tylko potwierdzenie chęci zaciągnięcia pożyczki.

 • Jak długo jest ważny wniosek kredytowy?

  Wniosek jest ważny od 2 tygodni do 30 dni od momentu złożenia go w banku przez naszego doradcę finansowego. Długość ważności zależy od procedur danego banku.

 • Czy pośrednik pobiera jakiś procent od kredytu?

  Nie, nie pobieramy prowizji od kwoty kredytu ani żadnych innych opłat za pomoc w załatwieniu pożyczki. Zarabiamy na postawie umów z bankami, nie na opłatach od klientów indywidualnych.

 • W jakim banku mogę otrzymać kredyt po wypełnieniu tego formularza?

  Twoje zapytanie o pożyczkę w Norwegii zostanie wysłane do 18 norweskich banków. Dzięki temu będziesz mógł wybrać najbardziej korzystną ofertę.

 • Czy dostanę pożyczkę, jeśli spłacam już inny kredyt w Norwegii?

  Tak, ale wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej oraz wysokości pożyczki. Wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu gotówkowego na spłatę karty kredytowej – ta z pozoru ryzykowna operacja, jest w wielu przypadkach bardzo opłacalna i zmniejsza oprocentowanie spłacanego kredytu.

 • Jak wyglądają oferty pożyczek w poszczególnych bankach w Norwegii?

  Oferty pożyczek są opracowywane dla każdego pożyczkobiorcy indywidualnie. Pośrednik finansowy, firma Folkelånet Telefinans AS, współpracuje z 18 bankami w Norwegii, zapewniając pożyczkobiorcy najbardziej korzystną ofertę kredytową.

 • Czym jest BankID i do czego jest potrzebne?

  BankID do elektroniczna legitymacja, dzięki której można wykonywać wiele czynności urzędowych (m.in. kontakt z NAV, Skatteetaten, Altinn itd.) i finansowych. Aby z niej korzystać, należy się udać do swojego banku i poprosić o uruchomienie usługi. BankID jest niezbędne do tzw. e-signering, czyli elektronicznego zatwierdzenia oferty pożyczki z banku. W przypadku braku BankID, bank, z którego chcemy uzyskać pożyczkę przyśle kuriera z umową papierową do podpisania.

 • Prowadzę własną działalność, czy mogę ubiegać się o kredyt?

  Tak, większość banków przyjmuje wnioski od osób samozatrudnionych, natomiast częstym wymogiem jest posiadanie wspólnego zameldowania z małżonkiem lub konkubentem w Norwegii.

  Dokumentami jakie należy przygotować w pierwszej kolejności to næringsoppgave za rok ubiegły oraz resultatregnskap za ostatnie 2-3 miesiące.

O nas
Usługa realizowana jest przez twórców portalu MojaNorwegia.pl we współpracy z brokerem Telefinans AS. Zapewniamy obsługę w języku polskim. Nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji za pomoc przy uzyskaniu kredytu. Pomagamy przygotować kompletny wniosek, który wysyłamy od razu do 18 banków w Norwegii.
Zobacz więcej
W przypadku uzyskania ofert kredytu konsumenckiego nasi eksperci pomagają wybrać ofertę, doradzą również rozwiązanie dopasowane do potrzeb. Omawiamy cały proces podpisu zgody na kredyt w wybranym banku. W przypadku osób posiadających inne zadłużenia lub karty kredytowe, znajdujemy rozwiązanie w postaci refinansowania, czyli konsolidacji pozostałych zobowiązań. Często takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet do kilkunastu tysięcy koron. Pomogliśmy już ponad 3 tysiącom klientów. Zapraszamy do współpracy.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Wyślij
Informacje o firmie
Organisasjonsnummer: 993 847 887
Foretaksnavn: Inventive Logic sp. z o.o. sp. k.
Postadresse: Postboks 1964 Vika,
0125 OSLO