Zbrojarze/ciesle szalunkowi poszukiwani!

Cała Norwegia  |   15-01-2019 09:23   |  Numer ogłoszenia: 85338
Zbrojarze/ciesle szalunkowi poszukiwani!
  • Stanowisko:Zbrojarz/ciesla szalunkowy
  • Branża:Budownictwo
Norweska Agencja Pracy ETERNI NORGE AS - jedna z największych firm rekrutujących pracowników w Norwegii, poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

ZBROJARZ i/lub CIESLA SZALUNKOWY

Miejsce pracy: Norwegia, rozne lokalizacje
  
Wymagamy:
- min. 3 letnie potwierdzone dokumentami doswiadczenie w pracy jako zbrojarz
- mile widziana znajomość norweskich standardów
- pozytywne referencje od byłych pracodawców
- znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny!)

Oferujemy:
- praca w stabilnej firmie o wypracowanej pozycji
- zatrudnienie na norweskich warunkach (stawki, urlopy, ubezpieczenie, składki emerytalne, pieniądze urlopowe, rodzinne)
- stawka 220NOK/h brutto
- zwrot kosztów lokalnego dojazdu do/z pracy
- możliwość zarówno długofalowej jak i sezonowej współpracy
- zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę   

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV oraz referencji na adres sabina@eterni.no - odpowiem na wszystkie zgłoszenia!

Szczegóły pod telefonami:
48 791 125 214
47 46258520

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Administratorem Państwa Danych Osobowych jest: ETERNI NORGE AS z siedzibą w Bergen, Torgalmenningen 9, Foretaksreg. no. 996 674 347. Przekazywanie danych osobowych Eterni Norge AS poprzez rejestrację lub wysyłanie CV, podanie o pracę, rejestrację za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub wysyłanie innej dokumentacji związanej z oferowaniem pracy osobom poszukującym pracy jest dobrowolne. Celem przetwarzania danych osobowych jest oferowanie pracy osobom poszukującym pracy. Można skontaktować się z Eterni Norge AS pod adresem privacy@eterni.no i otrzymać informacje o tym, jakie informacje przechowujemy o Państwie. Przesyłając e-mail, można również otrzymać informacje o poprawności lub niedokładności danych oraz czy mają one zostać poprawione lub usunięte. Eterni Norge AS usuwa informacje, które nie są już potrzebne do celów rejestracji. Nie dotyczy to sytuacji, w których informacje mają być przechowywane zgodnie z innymi przepisami, np. Ustawą o rachunkowości. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące prywatności i przetwarzania danych w Eterni Norge AS, prosimy o kontakt z nami pod adresem: privacy@eterni.no Dowiedz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe w naszej Polityce prywatności dostępnej na stronie www.eterni.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Trondheim, Bergen

Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas