PŁYTKARZ TRONDHEIM CERT 11490

Møre og Romsdal  |   22-09-2023 11:47   |  Numer ogłoszenia: 98846
PŁYTKARZ  TRONDHEIM  CERT 11490
  • Stanowisko:PŁYTKARZ GLAZURNIK
  • Branża:Budownictwo

CERT.11490

POSZUKIWANI WYKWALIFIKOWANI PŁYTKARZE/GLAZURNICY

MIEJSCE: TRONDHEIM

STAWKA 250 KR/H / MIESZKANIE 500 KR TYGODNIOWO

MOŻLIWOŚĆ PRACY 50 H TYGODNIOWO

ROZPOCZĘCIE projektu 16.10

WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO LUB NORWESKIEGO!!

AGNIESZKA 571325410 agnieszka@co-op.com.pl

SYLWIA 507083177  sylwia@co-op.com.pl

  • Miejsce pracy:
    TRONDHEIM
  • Opis stanowiska:
    PRACA JAKO PŁYTKARZ
    UKŁADANIE PŁYTEK W MIESZKANIACH I OBIEKTACH UZYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ .
  • Wymagania:
    DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
    ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO LUB J.NORWESKIEGO NA POZIOMIE KOMUNIKATYWNYM,
    POZYTYWNE REFERENCJE OD POPRZEDNIEGO PRACODAWCY
    DOBRA PRAKTYKA ZAWODOWA
  • Oferujemy:
    WYNAGRODZENIE 250 kr/H
    ZAGWARANTOWANE ZAKWATEROWANIE
    POMOC KONSULTANTA
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Co oP recruitment and Training sp. Z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem agnieszka@co-op.com.pl
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem agnieszka@co-op.com.pl.