Zbrojarz - Betoniarz - Cieśla szalunkowy - Numer referencyjny: 11490

Cała Norwegia  |   30-11-2018 09:05   |  Numer ogłoszenia: 84295
Zbrojarz  - Betoniarz - Cieśla szalunkowy  - Numer referencyjny: 11490
  • Stanowisko:Zbrojarz/Betoniarz
Poszukiwani wykwalifikowani zbrojarze/cieśle szalunkowi/betoniarze
Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl
  • Miejsce pracy:
    TROMSØ, BERGEN, TRONDHEIM, MOLDE
  • Opis stanowiska:
    Prace zbrojarskie, ciesielskie, betoniarskie.
    Budowa obiektów przemysłowych i mieszkaniowych.
  • Wymagania:
    - min. 3 letnie doświadczenie w zawodzie
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców
    - znajomość j. angielskiego lub norweskiego
    - gotowość do szybkiego wyjazdu
    - mile widziane doświadczenie w pracy za granicą
  • Oferujemy:
    - stawka od 200 NOK/h
    - zakwaterowanie koszt 4.000 - 5.500 NOK/mies
    - kontrakt z norweską agencją
    - pomoc konsultanta w trakcie trwania kontraktu
    - możliwość pracy w nadgodzinach
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dolaczenie klauzuli zgodnej z RODO