Monter Wentylacji - Ventilasjonsmontør - Numer referencyjny: 11490

Troms og Finnmark  |   31-10-2019 08:10   |  Numer ogłoszenia: 84295
  • Stanowisko:Monter wentylacji
  • Branża:Budownictwo

Poszukiwani wykwalifikowani monterzy wentylacji.
Praca w Tromsø i okolicach.

Rozpoczecie projektu 01.2020

Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl 571325410

             sylwia@co-op.com.pl 507083177

  • Miejsce pracy:
    Tromsø i okolice
  • Opis stanowiska:
    Prace przy montażu wentylacji w apartamentach
  • Wymagania:
    - min. 3 letnie doświadczenie w zawodzie ( mile widziany certyfikat jako monter wentylacji)
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców
    - znajomość j. angielskiego lub norweskiego
  • Oferujemy:
    - stawka 220 kr
    - zakwaterowanie
    - kontrakt z norweską agencją
    - możliwość pracy w nadgodzinach
    - narzędzia, oraz ubrania
    - możliwość długiej współracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dolaczenie klauzuli zgodnej z RODO

    kontakt:
    AGNIESZKA: 571325410 agnieszka@co-op.com.pl
    SYLWIA: 507083177 sylwia@co-op.com.pl