Zbrojarz - praca w Stavanger!

Rogaland  |   13-09-2018 10:55   |  Numer ogłoszenia: 84293
Zbrojarz - praca w Stavanger!
 • Stanowisko:Zbrojarz
 • Branża:Budownictwo
Firma Eterni Norge AS poszukuje zbrojarzy na nowy projekt do Stavanger!
 • Miejsce pracy:
  Stavanger
 • Wymagania:
  - min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia
  - umiejetnosc czytania rysunku
  - język angielski w stopniu min. komunikatywnym
  - pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
 • Oferujemy:
  - stawki 210nok/h brutto
  - refundacja przelotow Polska-Norwegia
  - umowa z pensja postojowa po okresie probnym
  - praca w stabilnej firmie o wypracowanej pozycji
  - zatrudnienie na norweskich warunkach (stawki, urlopy, ubezpieczenie, składki emerytalne, pieniądze urlopowe, rodzinne)
  - zwrot kosztów lokalnego dojazdu do/z pracy
  - możliwość zarówno długofalowej jak i sezonowej współpracy
 • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV oraz referencji na adres sabina@eterni.no - odpowiem na wszystkie zgłoszenia!

  Szczegóły pod telefonami:
  48 791 125 214
  47 46258520


  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
  Administratorem Państwa Danych Osobowych jest: ETERNI NORGE AS z siedzibą w Bergen, Torgalmenningen 9, Foretaksreg. no. 996 674 347. Przekazywanie danych osobowych Eterni Norge AS poprzez rejestrację lub wysyłanie CV, podanie o pracę, rejestrację za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego lub wysyłanie innej dokumentacji związanej z oferowaniem pracy osobom poszukującym pracy jest dobrowolne. Celem przetwarzania danych osobowych jest oferowanie pracy osobom poszukującym pracy. Można skontaktować się z Eterni Norge AS pod adresem privacy@eterni.no i otrzymać informacje o tym, jakie informacje przechowujemy o Państwie. Przesyłając e-mail, można również otrzymać informacje o poprawności lub niedokładności danych oraz czy mają one zostać poprawione lub usunięte. Eterni Norge AS usuwa informacje, które nie są już potrzebne do celów rejestracji. Nie dotyczy to sytuacji, w których informacje mają być przechowywane zgodnie z innymi przepisami, np. Ustawą o rachunkowości. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące prywatności i przetwarzania danych w Eterni Norge AS, prosimy o kontakt z nami pod adresem: privacy@eterni.no Dowiedz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe w naszej Polityce prywatności dostępnej na stronie www.eterni.no

Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas