Zatrudnimy Elektryka

Oslo, okręg miasta  |   08-04-2019 10:21   |  Numer ogłoszenia: 88862
  • Stanowisko:Elektryk
Firma Solt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych pracownikow w zawodzie: Elektryk

Zakres obowiązków

- montaż instalacji elektrycznych i u klienta- serwis urządzeń u klienta
- wykonywanie prac konserwacyjnych, inwestycyjnych oraz przeglądów zgodnie z harmonogramem,
- wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych, automatycznych oraz pneumatycznych,
- współpraca z pracownikami zespołu technicznego, produkcji i innych komórek organizacyjnych,
- monitorowanie stanu zapasów działu w tym części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych,
- zgłaszanie bieżących potrzeb zakupowych.

Wymagania:- Świadectwo potwierdzające ukończenie szkoły jako elektryk i DSB- czytanie rysunków technicznych- znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu komunikatywnym- doświadczenie w pracy na terenie Norwegii- posiadanie przynajmniej tymczasowego norweskiego numeru personalnego

Oferujemy:- zatrudnienie na warunkach norweskich - atrakcyjne wynagrodzenie - wyposażenie w niezbędne narzędzia oraz odzież ochronną - możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- coraz więcej naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres monika@stoltbemanning.no Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spełniającymi nasze warunki skontaktujemy się w najbliższym czasie.