Zatrudnimy cieśli konstrukcyjnych/ cieśli szalunkowych/ zbrojarzy

Viken, Rakkestad  |   03-11-2021 12:11   |  Numer ogłoszenia: 99362
  • Stanowisko:Cieśla,

Firma Kopperud Murtnes Bygg z Rakkestad poszukuje cieśli konstrukcyjnych / szalunkowych oraz zbrojarzy. Szukamy pojedyńczych osób lub grup wieloosobowych, które dobrze komunikują się w języku angielskim lub norweskim. W przypadku grup wieloosobowych wystarczy aby jedna lub dwie z nich komunikowaly sie dobrze po angielsku. Znajomosc jezyka norweskiego jest mile widziana ale nie wymagana.

Projekty firmy znajduja sie w promieniu max. okolo 60 km od Rakkestad.

  • Miejsce pracy:
    Rakkestad
  • Opis stanowiska:
    - stawianie ścian działowych, nośnych
    - sufity podwieszane
    - montaż okien, drzwi
    - prace ciesielskie w drewnie

    - budowa szalunków, stawianie szalunków systemowych
    - prace zbrojarskie
  • Wymagania:
    - minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
    - dobry humor
    - chcec nawiazania dluzszej wspolpracy w dobrze ustabilizowanej firmie
    - dobra współpraca z innymi pracownikami w firmie
    - wysoka dbałość o zasady bezpieczeństwa
    - dbałość o jakość wykonywanej pracy
    - dobra znajomość jezyka angielskiego jako absolutne minimum
    - prawo jazdy kl. B, mile widziane również na przyczepy
  • Oferujemy:
    - bezpośrednie zatrudnienie w firmie bez pośredników
    - dobrą atmosferę w pracy
    - dostęp do firmowej hytty
    - wynagrodzenie od 230 kr/h
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy peterb@km.no