Drukarz sitodruk/operator karuzeli MHM lub M&R

Viken, Sandvika  |   07-06-2019 05:31   |  Numer ogłoszenia: 87610
  • Stanowisko:Drukarz sitodruk/operator karuzeli MHM lub M&R
  • Branża:Inne
Prosess Branding AS to największa norweska firma zajmującą się drukiem reklamowym.
Tworzymy nadruki wysokiej jakości na produktach znanych marek na całym świecie.
Ze względu na duży wzrost liczby klientów poszukujemy pracowników, którzy mają doświadczenie w branży poligraficznej.

Kontakt:
46564111
  • Miejsce pracy:
    Sandvika
  • Opis stanowiska:
    Osoba zatrudniona w naszej firmie będzie odpowiedzialna za:

    - prace na maszynie do tampodruku;
    - prace na maszynie do sitodruku (tekstylia/szkło/kubki/druk transferowy);
    - ustawianie maszyny;
    - nadzorowanie jakości produktu na każdym etapie pracy;
    - dbałość o odpowiednią jakość nadruku;
    - utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
    - dbałość o prawidłowe działanie maszyny.
  • Wymagania:
    Od kandydata oczekujemy:

    - umiejętności posługiwania sie językiem angielskim lub norweskim w stopniu komunikatywnym;
    - sprawności manualnej;
    - rzetelności;
    - dokładności;
    - dobrego rozpoznawania kolorów;
    - motywacji i chęci szybkiego uczenia się;
    - zamiłowania do pracy, własnej inwencji;
    - umiejętności pracy w zespole;
    - umiejętności pracy pod presją czasu i
    - efektywnego planowania oraz organizowania czasu, terminowości;
    - doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość techniki sitodruku.
  • Oferujemy:
    Oferujemy:

    - pracę w wymiarze pełnego etatu lub w systemie rotacyjnym w prężnie rozwijającej się firmie;
    - możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
    - narzędzia niezbędne do pracy.