PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- KSIEGOWY (50%)

Oslo, okręg miasta  |   23-03-2022 12:09   |  Numer ogłoszenia: 99674
  • Stanowisko:PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- KSIEGOWY
  • Branża:Praca biurowa

Szukamy osoby bieglej w obsludze komputera oraz z doswiadczeniem w ksiegowosci lub administracji.

Warunkiem koniecznym jest znajomosc norweskiego na dobrym poziomie oraz chec nauki i rozwoju.

  • Miejsce pracy:
    Eikenga 13, Oslo
  • Opis stanowiska:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku bedzie wykonywac proste prace administracyjne i ksiegowe. W miare rozwoju beda zlecane bardziej zaawansowane zadania jak np. raportowanie VAT, A-melding i place, periodisering.
  • Wymagania:
    -jezyk norweski na dobrym poziomie
    -doswiadczenie w pracy biurowej (doswiadczenie w ksiegowosci bedzie atutem)
    -chec nauki
    -bieglosc w obsludze komputera
  • Oferujemy:
    Oferujemy prace na 50% etatu na zastepstwo (do stycznia 2023). Osoba zatrudniona dostanie dobre przeszkolenie tak by mogla poczuc sie pewnie z przydzielonymi jej obowiazkami. Praca u nas bedzie miala czesciowo charakter praktyk. Efektem bedzie zdobycie wszechstronnego doswiadczenia w pracy ksiegowo- administracjnej. Bedzie to zapewne duzym atutem dla nastepnego pracodwacy.