Wulkanizator

Oslo, okręg miasta  |   31-08-2021 08:35   |  Numer ogłoszenia: 98629
  • Stanowisko:Wulkanizator
  • Branża:Praca warsztatowa

CBA Recruitment

Opis stanowiska pracy:

Dla naszych norweskich klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wulkanizator samochodów osobowych lub ciężarowych.

Miejsce pracy:

Norwegia: Oslo i okolice, rejon Vestfold, Bergen, Stavanger oraz Trondheim

Sezonowa wymiana oraz naprawa opon samochodów osobowych w autoryzowanych sieciach wulkanizacyjnych oraz autoryzowanych warsztatach samochodowych

Terminy rozpoczęcia:

- 27 września 2021

- 04 października 2021

Wynagrodzenie:

180/190 nok za h. Nadgodziny.

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w zakładach wulkanizacyjnych

Prawa jazdy kat. B

Przynajmniej podstawowej znajomości języka angielskiego lub norweskiego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@cba-eu.com

CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o.

Pl. Rodła 8/ 705, 70-419 Szczecin

www.eucbr.pl

+48 784 495 047 (Pon-Pt 8.00-16.00)

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 1170