Operator koparki (typ Volvo EW140)

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   05-04-2018 12:21   |  Numer ogłoszenia: 81990
  • Stanowisko:Operator koparki
Poszukujemy operatora koparki (typ Volvo EW140) na projekt w Oslo. Wymagania: - komunikatywny norweski (skandynawski)- doświadczenie na podobnym sprzęcie oraz pracy przy drogach publicznych i wśród większej ilości osób - prawo jazdy kat.B i uprawnienia do prowadzenia tego typu koparki (w Norwegii M2) Proponujemy: - dobre warunki płacowe - długotrwały projekt - praca w dynamicznym zespole Kontakt: mm@strandbemanning.no lub
facebook/strandbemanning
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Prace na koparce oraz pomoc w pracach Wod-Kan na nerenie Oslo i w okolicach
  • Wymagania:
    - komunikatywny norweski (skandynawski)
    - doświadczenie na podobnym sprzęcie oraz pracy przy drogach publicznych i wśród większej ilości osób
    - prawo jazdy kat.B i uprawnienia do prowadzenia tego typu koparki (w Norwegii M2)
    - Checi i motywaja do pracy
  • Oferujemy:
    Satysfakcjonujace wynagrodzenie
    Praca w dynamicznym zespole
    Dlugoterminiowy projekt

Zobacz więcej zdjęć