Verksmester/Teknisk leder bilverksted i Lofoten

Nordland (Norwegia), Høggto  |   09-07-2019 14:37   |  Numer ogłoszenia: 90659
  • Stanowisko:Verksmester/Teknisk leder bilverksted i Lofoten
  • Branża:Rzemiosło

Kabelvåg Auto AS to wolnostojący, mały warsztat w Kabelvåg na Lofotach - założony w 1954 roku.

Warsztat znajduje się tuż przy E10, głównej drodze prowadzącej przez Lofoty.

Naprawiamy, okresowo sprawdzamy i serwisujemy wszystkie typy pojazdów poniżej 3,5 tony.

Należymy do sieci BilXtra.

Ponadto prowadzimy pomoc drogową dla SOS / Naf, Viking i Falck w naszym regionie Lofoten.

Zatrudniamy 6 pracowników.

Obecnie poszukujemy kierownika technicznego w naszym warsztacie.

Jako kierownik techniczny musisz posiadać certyfikat handlowy jako mechanik lekkich pojazdów, co najmniej pięcioletnie doświadczenie zawodowe jako mechanik samochodowy i doświadczenie z okresowymi inspekcjami.

Podobne kwalifikacje zawodowe uzyskane w innych krajach UE będą również zatwierdzone.

Co więcej, bądź nastawiony na obsługę,

a także niezależność i chęć do wykonywania swoich obowiązków na wysokim poziomie.

Posiadanie prawo jazdy kat. B i znajomość języka skandynawskiego.

- Dobre warunki wynagrodzenia, emerytury i ubezpieczenia

- Szkolenie poprzez sieć BilXtra

- Pomoc w zdobyciu mieszkania

- Pomoc z papierami

Kabelvåg Auto AS er ett frittstående lite verksted i Kabelvåg, Lofoten - etablert i 1954.

Verkstedet ligger like ved E10, hovedveien gjennom Lofoten.

Vi reparerer, tar periodisk kontroll og service på alle typer kjøretøy under 3,5t. Vi er med i BilXtra kjeden.

I tillegg kjører vi veihjelp for SOS/Naf, Viking og Falck i vårt område av Lofoten.

Vi er 6 ansatte og har god kundetilgang.

Vi søker etter teknisk leder ved vårt verksted.

Som teknisk leder må du ha fagbrev som mekaniker for lette kjøretøy, minimum fem års arbeidserfaring som bilmekaniker & erfaring med periodisk kontroll.

Tilsvarende yrkeskvalifikasjoner ervervet i annet EU-land kan også godkjennes.

Videre være serviceinnstillt, selvstendig og opptatt av å gjøre en god jobb. Førerkort kl B og snakke skandinavisk språk.

- Gode lønnsbetingelser, pensjon og forsikringer

- Kursing gjennom BilXtra kjeden

- Behjelpelig med å skaffe leilighet

- Behjelpelig med papirer

  • Miejsce pracy:
    Våganveien 65, 8310 Kabelvåg
  • Opis stanowiska:
    Til å videreutvikle vårt bilverksted i Kabelvåg søker vi etter en allsidig og dyktig Teknisk leder. Er du god på verkstedsdrift og har lyst til å jobbe selvstendig? Da kan du være personen vi søker.

    * Skape en god kundeopplevelse
    * Timebooking og prising
    * Service, reparasjoner og PKK
    * Oppfølging av egne mekanikere samt bidra der det trengs
    * Varebestilling/retur
  • Wymagania:
    Ønskede kvalifikasjoner og egenskaper:

    * Kvalifisert til å kunne stå som Teknisk Leder Bilverksted 01 (krav)
    * Fagbrev bilmekaniker lette kjøretøy
    * Førerkort minimum klasse B (krav)
    * Godt humør og en positiv holdning
    * Gode språkkunnskaper, skandinavisk/engelsk
    * Gode datakunnskaper
    * Serviceinnstillt, nøyaktig og selvstendig
  • Oferujemy:
    Vi tilbyr:

    * Konkurransedyktige betingelser (Lønn, pensjon, forsikring)
    * Godt arbeidsmiljø
    * En trygg og stabil arbeidsplass
    * En variert og hektisk hverdag som du selv kan påvirke

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 230