Unihouse S.A. - Zlecimy pracę dla podwykonawców

Viken, Jessheim  |   16-12-2019 13:55   |  Numer ogłoszenia: 92882
  • Stanowisko:Podwykonawca robót wykończeniowych
Unihouse S.A. - jedna z największych firm europejskich w branży budownictwa modułowego w związku z szerokim portfelem zamówień na całym obszarze Norwegii,  poszukuje firmy podwykonawczej do prac wykończeniowych  mieszkań  wzniesionych w technologii (drewnianej) modułowej . Pragniemy zlecić szeroki zakres prac dla doświadczonych firm, działających na rynku Norweskim co najmniej 5 ostatnich lat.
  • Miejsce pracy:
    Jessheim, Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Wykonawcy powinni zatrudniać co najmniej 8 – 12 doświadczonych pracowników i mieć na swoim koncie ukończone referencyjne projekty. Wymóg konieczny - wszyscy pracownicy musza być legalnie zatrudnieni i zarejestrowani. Miejsce budowy: Jessheim, Norwegia. Rozpoczęcie wydzielonego zakresu prac - Lipiec 2020. W zależności od mocy przerobowych wykonawca może przyjąć zakres wykończenia mieszkań o powierzchni całkowitej od 2000m2 do 5000 m2.

    Do zakresu obowiązków podwykonawcy należeć będą:

    - przygotowanie mieszkań do prowadzenia prac
    - szpachlowanie i malowanie
    - wykonanie zabudów z płyt GK
    - wznoszenie ścianek działowych szkieletowych
    - układanie glazury i terakoty
    - montaż desek podłogowych Boen oraz montaż listew przypodłogowych Barlinek.
    - montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych .
    - układanie akrylu i sylikonu
    - montaż mebli kuchennych
    - regulacja okien i drzwi .
  • Wymagania:
    -5 letnie doświadczenie na rynku norweskim
    -wykonawca powinien mieć conajmniej 8-12 doświadczonych pracowników
    -wszyscy pracownicy muszą być legalnie zatrudnieni i zarejestrowani
    -wykonawca powinien posiadać na swoim koncie ukończone projekty
  • Oferujemy:
    Rozliczenie ryczałtowe od m2. Więcej informacji po złożeniu oferty lub przesłaniu danych kontaktowych i informacji o profilu i działalności firmy .

    Zachęcamy do przesyłania ofert wraz z opisem profilu działalności firmy i danymi kontaktowymi na adres: ofertaunihouse321@wp.pl