Uboj wieprzowy

Cała Norwegia  |   05-06-2019 14:34   |  Numer ogłoszenia: 89478
  • Stanowisko:Uboj wieprzowy
  • Branża:Produkcja żywności
Obowiązki:

  • praca przy procesie uboju: wieprzowina

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (nie musi być norweskie)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejetnosc poslugiwania sie nozem - minimum 2 lata (wymóg konieczny)
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego pozwalająca na podstawowa komunikację z przełożonym i współpracownikami

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na norweskich warunkach,
  • atrakcyjną stawkę,
  • długofalową współpracę,
  • pomoc w zakwaterowaniu,
  • ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • zapewniamy wsparcie polskiego koordynatora w Norwegii, który pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu.
  • Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, na podstawie przesłanej aplikacji.

Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami, na podstawie przesłanej aplikacji.