Tømrer - ciesla konstrukcyjny

Oslo, okręg miasta  |   11-02-2019 15:27   |  Numer ogłoszenia: 87672
  • Stanowisko:Tømrer - ciesla konstrukcyjny
Firma Solt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych pracownikow w zawodzie:

Miejsce pracy: Gardermoen
Start pracy: natychmiastowy
  • Opis stanowiska:
    - montaż konstrukcji zewnętrznych ścian elewacyjnych,
    - montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
    - montaż folii izolacyjnej,
    - montaż ocieplenia z wełny mineralnej,
    - obijanie zewnętrznej konstrukcji panelami,
    - obijanie wewnetrznej konstrukcji płytami kartonowo-gipsowymi,
    - montaż sufitów podwieszanych,
    - montaż okien, drzwi oraz listw wykończeniowych.
  • Wymagania:
    - 2-3 letnie doswiadczenie na stanowisku ciesli konstrukcyjnego
    - Dobra znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego

    Preferencyjnie:
    - Norweski numer personalny staly lub tymczasowy
    - Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii -
  • Oferujemy:
    - Zatrudnienie na warunkach norweskich
    - Konkurencyjne wynagrodzenie
    - Pomoc polskojezycznych konsultantow
    - Mozliwosc rozwoju zawodowego
    - Praca u powaznych klientow

Prosze wysylac cv na email monika@stoltbemanning.no