Szukamy współpracowników. Autorów, dziennikarzy, korespondentów, blogerów

Cała Norwegia  |   05-10-2015 15:21   |  Numer ogłoszenia: 59015
  • Stanowisko:Autor, dziennikarz, korespondent, bloger
  • Branża:Kultura

Kim jesteśmy? Redakcja Mojej Norwegii poszukuje współpracowników do pisania tekstów dla największego portalu informacyjnego dla Polaków w Norwegii.
  • Miejsce pracy:
    Polska/Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Kogo szukamy?
    Jeśli masz lekkie pióro, potrafisz znaleźć temat tam, gdzie nikt go nie widzi, trzymasz rękę na pulsie wydarzeń, przeglądasz prasę, wiesz, z czym wiąże się emigracja i jak dowiedzieć się, co gryzie polskich emigrantów, lubisz drążyć temat i nawiązywać kontakty, pasjonują cię media społecznościowe – zgłoś się do nas. Znajomość języka norweskiego i norweskiej rzeczywistości jest wymogiem.
  • Wymagania:
    • tworzenie dobrej jakości treści dla portalu MojaNorwegia.pl
    • zbieranie informacji, wsparcie redakcji w reaserachu
    • nawiązywanie kontaktów z Polonią i instytucjami wpływającymi na życie Polaków w Norwegii
    • wyszukiwanie ważnych, gorących, trudnych i nieoczywistych tematów dotyczących Polonii, emigracji i wszystkiego czym żyją Polacy w Norwegii
  • Oferujemy:
    • stałą współpracę z redakcją
    • wpływanie na opinie Polaków w Norwegii
    • bogatą sieć kontaktów
    • narzędzia wspomagające wyszukiwanie informacji online
    • przyjazne środowisko młodych i energicznych ludzi
    • miejsce pracy w redakcji (budynek Inkubatora Przedsiębiorczości Starter) lub zdalnie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Chętnych prosimy o przesyłanie CV i próbek tekstów na adres joanna@mojanorwegia.pl

    * Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 15163