Szukamy pracownikow do prac budowlano - remontowych Oslo

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   29-07-2019 12:49   |  Numer ogłoszenia: 89464
  • Stanowisko:Cieśla, stolarz,

Rooftop AS poszukuje podwykonawcow do prac zleconych u klientow prywatnych - cieśli konstrukcyjnych, stolarzy, malarzy, pomocnikow budowlanych,

oraz firm budowlanych które wykonują pracę w sposób profesjonalny, zgodnie z normami obowiązującymi w Norwegii.

Jeśli jesteś zainteresowany długotrwałą współpracą z Rooftop AS wyslij swoje CV na adres: post@rooftop.no

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Bærum
  • Opis stanowiska:
    Prace wykonczeniowe oraz remontowe u klientow prywatnych:
    - budowa tarasow,
    - budowa konstrukcji drewnianych,
    - ocieplenia,
    - malowanie,
    - obijanie zewnętrznej konstrukcji panelami,
    - budowa konstrukcji z płyt karton-gips,
    - montaż sufitów podwieszanych,
    - montaż okien, drzwi oraz listw wykończeniowych,
    - ukladanie podlog drewnianych, paneli.
  • Wymagania:
    - Min. 3 lata doswiadczenia zawodowego w Skandynawii,
    - Referencje od poprzednich pracodawcow,
    - Znajomość angielskiego lub norweskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
    - Umiejętności czytania rysunku technicznego,
    - Elastyczność i zorientowanie na rozwiązania,
    - Dobra etyka pracy i odpowiedzialność,
    - Punktualnosc,

    Wlasne auto i narzedzia beda dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie na warunkach norweskich lub umowa B2B w przypadku firm,
    - wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym,

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
97X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 2095