Szukamy pracownika

Cała Norwegia  |   19-09-2018 22:47   |  Numer ogłoszenia: 85356
  • Stanowisko:osoba sprzątająca
  • Branża:Inne
Mała firma sprzątająca poszukuje osób do sprzątania domów, mieszkań prywatnych oraz biur. Szukamy ludzi otwartych, pozytywnych oraz posiadających spory zapas energii.
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Do obowiązków należy sprzątanie domów, mieszkań prywatnych i biur odbywające się regularnie oraz po uroczystościach, wydarzeniach, przeprowadzkach, remontach itp.
  • Wymagania:
    - sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    - punktualność, uczciwość i dokładność
    - umiejętność pracy w zespole
    - samodzielność i odpowiedzialność
    - pozytywne nastawienie do pracy
    - język angielski lub norweski
    - prawo jazdy kat. B
    - doświadczenie pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Oferujemy:
    - pracę w rozwijającej się firmie
    - dogodne warunki pracy
    - auto służbowe
    - szkolenie
    - pracę w młodym, energicznym zespole
    - zróżnicowany czas pracy
    - miłą atmosferę
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu bardzo prosimy o wysyłanie CV pod adres e-mailowy: ecologica.renhold@gmail.com