Praca dla stolarzy budowlanych/snekker/tømrer

Cała Norwegia  |   10-11-2018 02:05   |  Numer ogłoszenia: 84745
  • Stanowisko:Ciesla Konstrukcyjny /Tømrer/Snekker
  • Branża:Budownictwo
  Dlaczego warto pracowac w STRAND Bemanning AS?

Poniewaz Strand Bemanning
 jest częscią koncernu STRAND (Byggmester Strand AS, Strand Entreprenør AS, Strand Bemanning AS, Strand Vindu AS i Erase AS).
Naszym głównym założeniem jest zabezpieczenie koncernu w zasoby ludzkie.
Współpracujemy również z firmami zewnętrznymi, które cenią sobie profesjonalizm, dynamikę w działaniu i optymalną formę komunikacji.
Zakres naszych działań to: budownictwo przemysłowe, konstrukcyjne, spawalnictwo, maszyny ciężkie.
Zapewniamy rozwiązania umozliwiajaca stabilną i ciekawą pracę.
Na 10 osob zatrudnionych w naszej firmie, kilku ma stale zatrudnienie bezposrednio w Strand lub u naszych klientow.

Wyslij juz teraz swoje CV, e-mail: mm@strandbemanning.no

Jesli chcesz dostac szybko prace i chcesz ominac moze dlugie procesy rekrutacyjne, zarejestruj sie za posrednictwem naszej strony internetowej: www.strandbemanning.no i wybierz zakladke "REGISTRERER CV".

  • Miejsce pracy:
    Cala Norwegia lub Oslo
  • Opis stanowiska:
    Kazdy doswiadczony ciesla konstrukcyjny dobrze zna swoj zawod.
    Otrzymujemy wiele ciekawych zlecen, dlatego nic cie nie zaskoczy.

    - renowacja elewacji zewnetrznych (tzw. Kledning)
    - renowacja wewnatrz pomieszczen mieszkalnych, przebudowa scian itp.
    - montaz plyt GK
    - wymiana drzwi i okien
    - prace wykonczeniowe
    - malowanie elewacji zewnetrznych
    - i tym podobne
  • Wymagania:
    - doswiadczenie w zawodzie
    - umiejetnosc czytania rysunkow technicznych
    - potrafisz pracowac efektywnie samodzielnie i w zespole
    - znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego
    - fagbrev ( dyplom zawodowy lub swiadectwo czeladnicze)
    - Registreringsbevis (Aktualne Pozwolenie na prace w Norwegii)
    - D Numer (Norweski numer personalny)
    - bezkonfliktowosc wymieniona na cierpliwosc z nastawieniem dzielenia sie wiedza z innymi :-)
  • Oferujemy:
    • Nasi pracownicy pracuja na długich projektach
    • Mozliwosc stalego zatrudnienia
    • Możliwość zarówno długofalowej jak i sezonowej współpracy
    • Mozliwosc specjalizowania sie w zawodzie
    • Kursy/Szkolenia
    • Uczciwe stawki godzinowe dopasowane do prezentowanych przez Ciebie kompetencji zawodowych
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:• Masz ambicje zeby zarabiac wiecej niz tylko podstawowa stawka?
    • Czujesz sie zmeczony krotkimi zleceniami a moze dlugim oczekiwaniem na prace w swojej firmie?

    Nie zwlekaj! Wyslij CV, spotkaj sie z nami w naszym biurze i przekonaj sie, ze warto z nami pracowac!

    Zobacz co o Strand pisza gazety: http://www.norskebransjemagasinet.no/nyheter/artikel/byggmester-strand

    Polub nas na facebook: https://www.facebook.com/strandbemanning/

    Zapraszamy do wspolpracy! Strand Bemanning AS
    Tom Henning- Administracyjny Dyrektor
    Maciej Mielczarek- Personnel Manager

Zobacz więcej zdjęć