STOLARZE / SNEKKERE - Oslo i Akershus

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   1 dzień temu   |  Numer ogłoszenia: 83789
  • Stanowisko:Snekkere/Stolarze
Firma HåndverksPartner AS jest dynamicznie rozwijajaca sie firma budowlana, ktora dziala przede wszystkim w Oslo i Akershus ale takze na terenie calego kraju juz od 13 lat.
W 2018 potrzebujemy pracownikow na stanowisko STOLARZ (snekker)

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Praca na stanowisku stolarza w naszej firmie związana jest z obróbką drzewa na jednych z największych i najnowocześniejszych budowach w Oslo. Prace wykonywane są zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz (na elewacjach). W środku to m.in. budowanie ścianek działowych, drewnianych konstrukcji, etc.
    Osoby, które sprawdzą się w okresie próbnym będą mieli zapewnioną pracę na długi okres czasu.
  • Wymagania:
    - doswiadczenie w Norwegii – min 1-2 lata (jako stolarz lub pomocnik)
    - znajomosc jezyka angielskiego i/lub norweski

    Mile widziane (nie koniecznie wymagane):
    -umiejetnosc czytania rysunkow technicznych bedzie dodatkowym atutem
    - dokumenty poswiadczajace edukacje – czeladnicze, mistrzowskie lub inne – moga byc po polsku
    - posiadanie «byggekort», (karty budowlanej) z poprzedniej firmy- najlepiej aktualnej, przyspieszy to proces rekrutacji i otrzymania «oppdrag» przez kandydata
    - posiadanie norweskiego numeru personalnego, D-nummer lub staly.
  • Oferujemy:
    - stawka godzinowa – zalezna od projektu oraz doswiadczenia i wyksztalcenia.
    - dla najlepszych – praca na dluzszy okres czasu