Stolarz okienny

Vestland  |   15-03-2019 10:16   |  Numer ogłoszenia: 88267
  • Stanowisko:Stolarz okienny
  • Branża:Rzemiosło
Opis stanowiska:

  • prace stolarskie przy produkcji okien i drzwi
  • samodzielne wykonanie elementów na podstawie rysunku technicznego
  • obsługa narzędzi ręcznych, maszyn i obrabiarek stosowanych przy obróbce drewna

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza okiennego (warunek konieczny)
  • znajomość rysunku technicznego
  • dokładność oraz szybkość w działaniu
  • znajomość języka angielskiego min. B1 - warunek konieczny konieczny
  • umiejętność wstawiania szyb
  • umiejętność lakierowania mile widziana

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie zgodne z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
  • prace na długich projektach
  • pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach norweskich
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • miłą atmosferę w pracy
  • pracę w firmie, która traktuje Cię z szacunkiem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji tylko w języku angielskim, osoba odpowiedzialna za projekt, nie porozumiewa się tylko w języku norweskim i angielskim. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ba.forde@randstad.no

Więcej informacji pod numerem +47 400 21 568
  • Miejsce pracy:
    Sogn og Fjordane