Ciesle Szalunkowi i Zbrojarze poszukiwani

Vestfold og Telemark, Tønsberg  |   05-05-2023 09:57   |  Numer ogłoszenia: 100511
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy i zbrojarz

Sonar AS poszukuje wykwalifikowanych Cieśli szalunkowych i zbrojarzy w Tønsberg

  • Miejsce pracy:
    Tønsberg
  • Opis stanowiska:
    Szukamy CIEŚLI SZALUNKOWYCH i ZBROJARZY - osób zmotywowanych do pracy, posiadających uprawnienia zawodowe lub wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.
  • Wymagania:
    - świadectwo zawodowe, udokumentowane doświadczenie może zrekompensować brak wykształcenia kierunkowego
    - j. angielski lub skandynawski w stopniu komunikatywnym
    - umiejetnosc czytania rysunku technicznego
    - wlasne miejsce zamieszkania w okolicach Tønsberg.
  • Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - wsparcie polskojęzycznego doradcy przez cały okres zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:- jesteś elastyczny, punktualny i odpowiedzialny
    - ważna jest dla Ciebie jakość wykonanej pracy
    - zależy Ci ma miłym środowisku pracy
    - potrafisz pracować samodzielnie, jak również w zespole

    Mamy nadzieję, że to coś dla Ciebie!

    Zadzwoń:
    Osoba do kontaktu: Milosz
    0047 45974878 lub wyślij maila: mm@sonar.no