STOLARZ – CIEŚLA KONSTRUKCYJNY

Møre og Romsdal  |   06-11-2019 10:20   |  Numer ogłoszenia: 92534
  • Stanowisko:STOLARZ – CIEŚLA KONSTRUKCYJNY
  • Branża:Budownictwo
STOLARZ – CIESLA KONSTRUKCYJNY

Miejsce pracy: Norwegia( region Møre og Romsdal - Molde)

Opis stanowiska:

Remont domu-kultury/świetlicy, sali konferencyjnej, kawiarni, biura i magazyn techniczny, ocieplenie i elewacja zewnątrz budynku.

Oczekiwane kwalifikacje:

 - minimum 3 lat doświadczenia w zawodzie na terenie Skandynawii, referencje.
 - wykształcenie ukierunkowane, mile widziane
 - znajomość języka norweskiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
 - umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
 - samodzielność w wykonywaniu zawodu/ prac pod względem teoretycznym jak i praktycznym, wszechstronność i elastyczność.

Oferujemy:

 - atrakcyjne warunki pracy i ubezpieczenie
 - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
 - pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności
 - stawka godzinowa  200 – 227, 60 nok/h, + 3 nok/ h dodatek narzędziowy.
 - planowany termin urlopu świątecznego od 20. grudnia 2019 do 6 stycznia 2020.

Mieszkanie jest organizowane w momencie zawarcia umowy, koszt mieszkania w granicach 3500 – 5500 nok.
Naszym celem jest zorganizować korzystne warunki mieszkalne za korzystna cenę.
Data rozpoczęcia projektu bezzwłocznie, termin trwania projektu estymowany jest na 1/2 roku.

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesyłanie uprawnien wraz z CV na adres: elisabeth@odaconnect.no, i/ lub kontakt telefoniczny: Elisabeth +47 40 45 64 41 j. polski.

Oto kilka informacji dotyczących agencji pośrednictwa pracy ODA Connect AS:

ODA Connect AS ma swoja siedzibę w Sunndalsøra, przedstawicielstwo w Oppdal i Kristiansund. Dostarczamy wszystkie rodzaje usług kadrowych w sektorze prywatnym i państwowym. Większość naszych klientów jest w branży budowlanej, więcej informacji na stronie: http://www.odaconnect.no/

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
47X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 683