Stolarz/ cieśla/ pomocniczy pracownik budowlany

Vestfold og Telemark  |   06-10-2021 08:29   |  Numer ogłoszenia: 98889
  • Stanowisko:Stolarz
Poszukujemy pracowników, którzy mają doświadczenie w branży budowlanej- zarówno w nowym budownictwie jak i renowacji budynków.
Praca przy dużych i mniejszych projektach.
Dużym atutem będzie  doświadczenie w dekorowaniu systemów:sufit / szklana ściana / ściana systemowa, ale nie jest to konieczne.

Miejsce pracy: Oddział w Vestfold / Telemark oraz do oddział Oslo

Opis stanowiska: Prace stolarskie dla małych i dużych wykonawców. Budowa nowych  i renowacja
starych budynków.

Wymagania:
* Doświadczenie w branży budowlanej jako stolarz lub pomocnik
* Dobra znajomość języka norweskiego - minimalna dobra znajomość języka angielskiego
* Prawo jazdy klasy B, musisz mieć samochód
* Powinieneś być w stanie czytać i pracować zgodnie z rysunkami technicznymi budynku

Oferujemy:
* Stałe stanowisko
* Odzież robocza i środki ochrony osobistej
* Narzędzia ręczne/elektronarzędzia
*Dodatek na narzędzia podczas korzystania z własnych narzędzi
* Ulga na samochód przy korzystaniu z własnego samochodu
* Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami

Kontakt: post@binorge.no
Telefon: 47203190

CV proszę wysłać w języku angieslkim lub norweskim.

Tittel: Tømrer / snekker / hjelpearbeider bygg

Hva skal du annonsere:  stilling ledig

Stilling: Tømrer / snekker / hjelpearbeider bygg

Bransje: Byggebransje

Annonsetekst:   Vi søker deg som har erfaring fra bygge bransjen enten det er på
nybygg eller rehabilitering, på små og store prosjekter. Stor
fordel dersom du har erfaring med system innredning:
himling / glass vegg / system vegg, men ikke et krav.

Arbeidssted: Til vår avd. i Vestfold/Telemark og til avd. Oslo

Stillingsbeskrivelse:Tømrer arbeid for små og store entreprenører. Nybygg og rehabilitering av
gamle bygg

Krav:

 * Erfaring fra byggebransjen som tømrer eller hjelpemann
* Gode norsk kunnskaper – minimum gode engelsk kunnskaper
* Førerkort klasse B, du må disponere bil
* Du bør kunne lese og jobbe etter bygg tekniske tegninger

Vi tilby:

 * Fast stilling
* Arbeidsklær og personlig verneutstyr
* Håndverktøy / elektroverktøy
* Verktøygodtgjørelse ved bruk av eget verktøy
* Bilgodtgjørelse ved bruk av egen bil
* Lønn etter kvalifikasjoner

  • Miejsce pracy:
    Vestfold/ Telemark and Oslo

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
47X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 503