Stolarz / Tynkarz

Viken  |   20-12-2021 13:42   |  Numer ogłoszenia: 99611
  • Stanowisko:Stolarz / Tynkarz

Poszukujemy wykwalifikowanych stolarzy / tynkarzy z doświadczeniem na dużych projektach mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej.

Zadania

  • Ściany zewnetrzne ocieplane
  • Izolacja
  • Ściany działkowe karton-gips z konstrukcją stalową
  • Sufity podwieszane

Wymagane kwalifikacje

  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Samodzielność na stanowisku oraz umiejetność pracy w zespole
  • Znajomość angielskiego lub jednego z języków skandynawskich
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dodatkowy atut: świadectwo zawodowe. Wieloletnie doświadczenie może zrekompensować brak kierunkowego wykształcenia

Cechy osobiste

  • Wysoka kultura zawodowa i pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie, etat minimum 80%
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne środowisko i wysokie standardy pracy
  • Odzież/środki ochrony osobistej
Dedykowany osobisty konsultant i wsparcie
  • Miejsce pracy:
    Drammen, Oslo

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
96X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 530